reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Hej dziewczyny mam trochę dziwne pytanie ale ciekawi mnie to. Czy te mamy ,które już znają płec dziecka sprawdza według chińskiego kalendarza czy się zgadza??
Screenshot_2020-11-19-07-55-08-539_com.android.chrome.jpg
należy pamiętać że bierzemy pod uwagę że jeśli doszło do zapłodnienia po 28 dnia danego miesiąca to patrzymy na płeć następnego miesiąca dlatego bo chiński kalendarz ma 28 dni
 
reklama
Cześć dziewczyny :) U mnie dzisiaj 12+3 teoretycznie termin na 25 maja. Poczytałam troszkę o Waszym odżywianiu i innych dolegliwościach i od razu trochę mi lepiej, ze nie jestem jakimś odmieńcem. W moim przypadku zjedzenie czegokolwiek wiąże się z okropnymi mdlosciami i wymiotami,trwa to mniej więcej od 5 tc. Mam juz serdecznie dosyć tych dolegliwości, brak ochoty na jedzenie, ba nawet picie herbaty czy wody nie raz wiązało się z męczarnia przez pół dnia. Szczerze boje się że nie dostarczam swojemu organizmowi i maleństwu wystarczających ilości płynów i innych składników. Zmuszam się wręcz do zjedzenia choć suchej bulki czy banana, a i z tym bywa różnie... Próbowałam już naparu z imbiru, ale to też niestety nie przyniosło żadnych rezultatów. Chciałam Was zapytac czy Wam coś pomogło na takie ciążowe rewelacje? Powoli tracę nadzieje, że w ogóle mi te mdłość miną (moja mama męczyła się 9 miesięcy). Niestety wizytę u gina mam dopiero 25.11. Ostatnia mialam miesiąc temu i lekarz nic mi nie przepisał. Przez sytuacje z koronką przychodnia zamknięta od kolo 2 tygodni i zero kontaktu z lekarzem. A u mnie w mieście niestety terminów do innych brak...
Biedna :( moja siostra miała nieprzerwane wymioty 9msc ciąży była w 2 procentach kobiet które maja te dolegliwości cała ciąże. Ja z kolei wymiotuje co drugi trzeci dzień z reguły wieczorem. Tez mało jem i pije, czuje ze jestem odwodniona ale wlanie w siebie wody czy innego napoju powoduje ze przelewa mi się w brzuchu. 12t 3d i czekam na lepsze czasy. Miałam już kilka dni gdzie czułam się lepiej i miałam nadzieje ze to mija. Oby tak było... zobaczymy. Ale dokładnie rozumiem Cie i co przechodzisz :( łącze się w bolu
 
Hej dziewczyny mam trochę dziwne pytanie ale ciekawi mnie to. Czy te mamy ,które już znają płec dziecka sprawdza według chińskiego kalendarza czy się zgadza?? Zobacz załącznik 1203484 należy pamiętać że bierzemy pod uwagę że jeśli doszło do zapłodnienia po 28 dnia danego miesiąca to patrzymy na płeć następnego miesiąca dlatego bo chiński kalendarz ma 28 dni
Nie sprawdziło się. Według kalendarza powinien być chlopak ;) według nifty pro jest dziewczynka
 
A tak generalnie w tym całym szaleństwie, nastawiacie się na jakieś szkoły rodzenia? One w ogóle działają normalnie? Gdzieś mi już przemknęły oferty on line przy przeglądaniu stron w necie.
Ja już się zapisałam tam gdzie chodziłam 4 lata temu. Do mojej położnej. Zajęcia zaczynają się online od 21 albo 24 tc. Od tego czasu co ja byłam sporo się pozmieniało. Warto sobie przypomnieć zwłaszcza że nie muszę jeździć :)
 
Hej dziewczyny mam trochę dziwne pytanie ale ciekawi mnie to. Czy te mamy ,które już znają płec dziecka sprawdza według chińskiego kalendarza czy się zgadza?? Zobacz załącznik 1203484 należy pamiętać że bierzemy pod uwagę że jeśli doszło do zapłodnienia po 28 dnia danego miesiąca to patrzymy na płeć następnego miesiąca dlatego bo chiński kalendarz ma 28 dni
U mnie tez się nie sprawdziło, według kalendarza powinna być dziewczynka a lekarze są zgodni ze chłopak ☺️
 
Hej dziewczyny mam trochę dziwne pytanie ale ciekawi mnie to. Czy te mamy ,które już znają płec dziecka sprawdza według chińskiego kalendarza czy się zgadza?? Zobacz załącznik 1203484 należy pamiętać że bierzemy pod uwagę że jeśli doszło do zapłodnienia po 28 dnia danego miesiąca to patrzymy na płeć następnego miesiąca dlatego bo chiński kalendarz ma 28 dni

Wg chińskiego kalendarza będzie chłopczyk. Na prenatalnych doktor powiedział, że na 70% pcia męska😁 Czekam na 30listopad będę miała wizytę to lekarz potwierdzi🙂 Ogólnie po pierwszym haftowaniu moja intuicja podpowiedziała mi, że będzie chłopak i tego się trzymam😂
 
Czy was też tak boli głowa? Już nie mogę wytrzymać, tydzień to trwa... cisnienie w normie, gorączki nie mam. Po prostu boli tak, że wczoraj cimny pokój i najlepiej się nie ruszać:( Może macie jakieś sposoby? Wzięłam paracetamol, ale wolałabym nie. Zimne okłady, spacer, olejki eteryczne, nie wiem co jeszcze może pomóc :(
 
reklama
Dziewczyny co jest ze mną nie tak🙈 Wy piszecie, ze chłopak i serduszka, a ja też mam mieć chłopaka i wiadomo martwię się bardzo czy będzie zdrowy, ale wolalam mieć dziewczynkę i jakoś tak nie cieszę się na 100% :/
 
Do góry