reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

Wcześniej jakoś o tym nie myślałam, a od wczoraj zaczęłam się zastanawiać kiedy w końcu poczuję ruchy dziecka :D Wiem, że jeszcze bardzo wcześnie, ale u mnie na forum grudniówek 2019 były dziewczyny, które twierdziły, że już w 14-15-16 tygodniu zaczęły czuć, więc w sumie naprawdę niedługo :) ja w pierwszej ciąży miałam łożyżsko z przodu, więc poczułam ruchy dopiero w 23 tygodniu jako praktycznie ostatnia na tamtym forum. Ciekawe jak będzie teraz 🤔 A te z Was, które już mają doświadczenie, pamiętacie może kiedy zaczynałyście czuć ruchy w poprzednich ciążach???

Ja w pierwszej ciąży poczułam w 18 tygodniu :)
 
reklama
Wcześniej jakoś o tym nie myślałam, a od wczoraj zaczęłam się zastanawiać kiedy w końcu poczuję ruchy dziecka :D Wiem, że jeszcze bardzo wcześnie, ale u mnie na forum grudniówek 2019 były dziewczyny, które twierdziły, że już w 14-15-16 tygodniu zaczęły czuć, więc w sumie naprawdę niedługo :) ja w pierwszej ciąży miałam łożyżsko z przodu, więc poczułam ruchy dopiero w 23 tygodniu jako praktycznie ostatnia na tamtym forum. Ciekawe jak będzie teraz 🤔 A te z Was, które już mają doświadczenie, pamiętacie może kiedy zaczynałyście czuć ruchy w poprzednich ciążach???
Ja w pierwszej ciąży przy łożysku z przodu pierwsze ruchy poczułam ok 20 tygodnia, teraz łożysko zapowiada się na tylnej ścianie, a dziecko jest blisko powłok brzusznych, więc zapowiada się ciekawie i możliwe że tym razem poczuje wcześniej ruchy, ale pod koniec to już chyba będę miała dość 😁 w pierwszej ciąży przy łożysku z przodu pod koniec już mnie męczyło to przewalanie młodego 😊
 
Polecam serum nawilżające do skóry. Mega nawilża. Ja mam z clarinsa Double serum. Jest bardzo wydajny. I krem też z clarinsa hydra esential. Bardzo szybko się wchlaniają
 
No właśnie i to jest najgorsze :( że nie wiem co wolno używać a co nie i generalnie nie używam nic. Myśle, że nawet jakbym miała złą cerę ale używałabym cokolwiek to by mi to trochę poprawiało humor. A tak to jestem tylko wkurzona, bo jest źle z cerą a kompletnie nic z tym nie robię ;/ ... pomyślałam sobue nawet, że może mi po prsotu brakuje nawilżenie...macie może jakieś nawilżające kremy do polecenia (ale nie jakieś tłuste, bo mimo, że przesuszoną to mam jednocześnie tą cerę jakąś tłustą lub mieszaną) ???
 
@Anczik ja ruchy poczułam dopiero w 22 tygodniu :)
Któraś pisała o porodzie w salve, też się nad tym zastanawiam, bo mam stamtąd lekarza, ale słyszałam, że mimo tego, że zostaniesz zakwalifikowana do porodu w tym szpitalu, to jeśli tego dnia akurat nie będzie miejsc, to Cię po prostu nie przyjmą :o któraś wie coś na ten temat?
 
@Anczik ja ruchy poczułam dopiero w 22 tygodniu :)
Któraś pisała o porodzie w salve, też się nad tym zastanawiam, bo mam stamtąd lekarza, ale słyszałam, że mimo tego, że zostaniesz zakwalifikowana do porodu w tym szpitalu, to jeśli tego dnia akurat nie będzie miejsc, to Cię po prostu nie przyjmą :o któraś wie coś na ten temat?
To chyba ja wspominałam o porodzie w salve. Tez słyszałam ze zdarza się tak, ze nie ma miejsc i odsyłają do innego szpitala. Chyba dobrze wybrać sobie po prostu opcje B i spać spokojnie.
aczkolwiek dwie moje znajome rodziły w salve i nie było takiej sytuacji. Teraz w Łodzi nawet zwiększyli liczbę łóżek o 10 w salve
 
Hej. 🌺
Odebrałam wyniki. I nic nie rozumiem. Tydzień temu 10 TC, USG, serduszko itd. A dzisiaj beta jakaś taka niska i dziwny wynik PAPPA 🤦
 

Załączniki

  • IMG_20201102_170332.jpg
    IMG_20201102_170332.jpg
    43,8 KB · Wyświetleń: 125
Ja już po badaniu, na USG lekarz mówił, że wszystkojest ok, za wczesnie jeszcze by poznac pleć. Później otrzymałam opis badania i w sumie nic z niego nie rozumiem. Rzucie okiem ;)?
 

Załączniki

  • 16043343002442759795164397302126.jpg
    16043343002442759795164397302126.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 108
reklama
Do góry