reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

dziewczyny, tak się stresuje jutrzejszymi prenatalnymi, ze serce mi wali, nic nie mogę jeść, tylko płakać mi się chce😞
Będzie dobrze!
A w którym wtedy będziecie tygodniu? Ja się zapisałam na 18 listopada u mnie to będzie 12+6 tc i tak sobie myśle czy nie zapisać się jakoś wcześniej
Właśnie ja mam 9 listopada i to będzie 13+2. Ale sekretarka/pielęgniarka sama zapytała kiedy jest planowany termin porodu i wtedług tego zapisała na wizytę.
 
reklama
Wiem, że już o tym wspominałyście, ale nie łapiecie doła ze względu na obecną sytuacje w Polsce? Nie wiem czy to hormony, ale mam strasznego doła od tego wszystkiego. Być może powinnam się odciąć trochę od wiadomości.
Nie mieszkam obecnie w PL, ale planowaliśmy wrócić....

I, to już nie jest związane z praca, ale strasznie mi spadła wola do pracy ;/
 
Wiem, że już o tym wspominałyście, ale nie łapiecie doła ze względu na obecną sytuacje w Polsce? Nie wiem czy to hormony, ale mam strasznego doła od tego wszystkiego. Być może powinnam się odciąć trochę od wiadomości.
Nie mieszkam obecnie w PL, ale planowaliśmy wrócić....

I, to już nie jest związane z praca, ale strasznie mi spadła wola do pracy ;/

ja pisałam już wcześniej ze mam koszmary przez to wszystko i się martwię 5 razy bardziej :(
 
Wiem, że już o tym wspominałyście, ale nie łapiecie doła ze względu na obecną sytuacje w Polsce? Nie wiem czy to hormony, ale mam strasznego doła od tego wszystkiego. Być może powinnam się odciąć trochę od wiadomości.
Nie mieszkam obecnie w PL, ale planowaliśmy wrócić....

I, to już nie jest związane z praca, ale strasznie mi spadła wola do pracy ;/

U nas w mieście protest dzisiaj był, jutro też jest. Żałuję, że nie mogę iść☹️
 
reklama
Wiem, że już o tym wspominałyście, ale nie łapiecie doła ze względu na obecną sytuacje w Polsce? Nie wiem czy to hormony, ale mam strasznego doła od tego wszystkiego. Być może powinnam się odciąć trochę od wiadomości.
Nie mieszkam obecnie w PL, ale planowaliśmy wrócić....

I, to już nie jest związane z praca, ale strasznie mi spadła wola do pracy ;/
Ja mam doła odkąd PIS jest u władzy :/ po prostu z każdą ich decyzją jest gorzej i będzie gorzej :( ....Ale polityka to ciężki temat jak nie chcemy się kłócić to lepiej go nie poruszać :D ... na forum jest kilka takich tematów zapalnych SN czy CC, KP czy MM no i oczywiście właśnie polityka :)
 
Do góry