reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

dziewczyny, tak się stresuje jutrzejszymi prenatalnymi, ze serce mi wali, nic nie mogę jeść, tylko płakać mi się chce😞
Będzie dobrze!
A w którym wtedy będziecie tygodniu? Ja się zapisałam na 18 listopada u mnie to będzie 12+6 tc i tak sobie myśle czy nie zapisać się jakoś wcześniej
Właśnie ja mam 9 listopada i to będzie 13+2. Ale sekretarka/pielęgniarka sama zapytała kiedy jest planowany termin porodu i wtedług tego zapisała na wizytę.
 
reklama
Wiem, że już o tym wspominałyście, ale nie łapiecie doła ze względu na obecną sytuacje w Polsce? Nie wiem czy to hormony, ale mam strasznego doła od tego wszystkiego. Być może powinnam się odciąć trochę od wiadomości.
Nie mieszkam obecnie w PL, ale planowaliśmy wrócić....

I, to już nie jest związane z praca, ale strasznie mi spadła wola do pracy ;/
 
Wiem, że już o tym wspominałyście, ale nie łapiecie doła ze względu na obecną sytuacje w Polsce? Nie wiem czy to hormony, ale mam strasznego doła od tego wszystkiego. Być może powinnam się odciąć trochę od wiadomości.
Nie mieszkam obecnie w PL, ale planowaliśmy wrócić....

I, to już nie jest związane z praca, ale strasznie mi spadła wola do pracy ;/

ja pisałam już wcześniej ze mam koszmary przez to wszystko i się martwię 5 razy bardziej :(
 
Wiem, że już o tym wspominałyście, ale nie łapiecie doła ze względu na obecną sytuacje w Polsce? Nie wiem czy to hormony, ale mam strasznego doła od tego wszystkiego. Być może powinnam się odciąć trochę od wiadomości.
Nie mieszkam obecnie w PL, ale planowaliśmy wrócić....

I, to już nie jest związane z praca, ale strasznie mi spadła wola do pracy ;/

U nas w mieście protest dzisiaj był, jutro też jest. Żałuję, że nie mogę iść☹️
 
reklama
Wiem, że już o tym wspominałyście, ale nie łapiecie doła ze względu na obecną sytuacje w Polsce? Nie wiem czy to hormony, ale mam strasznego doła od tego wszystkiego. Być może powinnam się odciąć trochę od wiadomości.
Nie mieszkam obecnie w PL, ale planowaliśmy wrócić....

I, to już nie jest związane z praca, ale strasznie mi spadła wola do pracy ;/
Ja mam doła odkąd PIS jest u władzy :/ po prostu z każdą ich decyzją jest gorzej i będzie gorzej :( ....Ale polityka to ciężki temat jak nie chcemy się kłócić to lepiej go nie poruszać :D ... na forum jest kilka takich tematów zapalnych SN czy CC, KP czy MM no i oczywiście właśnie polityka :)
 
Do góry