reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

No właśnie pytałam o to moją ginekolog i mówi, że przyczyną może być właśnie ciąża... innych objawów nie mam, nie czuje się chora... wiem, że to dziwne... I strasznie uciążliwe🙄

Jeżeli tak wczesniej nie miałaś to może faktycznie być przez ciążę🙂
Ja mam alergię i od maja do października powinna mnie męczyć, a odkąd jestem w ciąży brak kataru i astmy🙂
 
reklama
Czesc dziewczyny
Ja na zaparcia na noc zalewam siemie liniane i rano wypijam. Pomaga bardzo. Jesli chodzi o jedzenie samych ziarenek to tzreba uwazac bo one moga nasilac zaparcia.
Zastanawialam sie czy z wami sie witac czy nie. Jestem teraz 7+5 wedlug usg, a wedlug miesiączki powinno byc 8+4. Mialam w niedziele bardzo silne krwawienie lacznie z wypadnieciem masy wielkości pięści, myslalam że juz po wszystkim ale okazalo sie ze to krwiak i maly czlowiek nadal zyje i rosnie. Wiec ciaza nie pewna, ale podczytuje was i stwierdziłam że sie odezwę.
Czy wy tez macie takie roznice usg a miesiączka?
Ja tak miałam na pierwszej wizycie równy tydzień różnicy. Wtedy wg om było 7+2 A wg usg 6+2. Teraz idę w poniedziałek i lekarz mówił że na tym usg już się wyjaśni dokładnie. To jest normalne że jest taka różnica. Idąc tym tokiem dziś jest wg om 8+6 A wg usg 7+6.
A mam do Was pytanie !
Czy chodzicie do ginekologa który pracuje w szpitalu w którym będziecie/chciałybyście rodzic ?
ja mam fantastyczna ginekolog ale nie pracuje w tym szpitalu w którym chciałabym rodzic. Koleżanka nagadala mi ze oszalałam i ze powinnam znaleźć innego ginekologa prowadzącego który będzie ze mną przy porodzie. Tez uważacie ze to takie ważne? Nie wiem co o tym myśleć
Tak, ja tak wybrałam z uwagi na to że przewiduje komplikacje jeszcze przed porodem. Muszę mieć w szpitalu lekarza któremu ufam, dzwonię że jadę i wiem że on tam będzie.
 
Jeżeli tak wczesniej nie miałaś to może faktycznie być przez ciążę🙂
Ja mam alergię i od maja do października powinna mnie męczyć, a odkąd jestem w ciąży brak kataru i astmy🙂
Oo to witam w klubie, ja też alergik i astmatyk😉 no wlasnie przed ciążą nic takiego się nie działo, zaczęło się w 8 tygodniu. Myślałam, że przeziębienie, ale nie... co do astmy to moja też się trochę uciszyła, rzadko zdarza się gorszy dzień na szczęście 🙂
 
Oo to witam w klubie, ja też alergik i astmatyk😉 no wlasnie przed ciążą nic takiego się nie działo, zaczęło się w 8 tygodniu. Myślałam, że przeziębienie, ale nie... co do astmy to moja też się trochę uciszyła, rzadko zdarza się gorszy dzień na szczęście 🙂

Ginekolog nie pomógł co brać na to? Ewentualnie jeszcze wujka google zapytaj może któraś miała taki przypadek😊 Ja się obawiałam, że przez ciążę pogorszy się astma lub całkiem przez nos nie będę mogła oddychać, bo zatka, a poszło w drugą stronę na szczęście. Życie alergika jest okropne spać nie można, a człowiek przez to w dzień czuje się jak ***** 😀🙂 Przy najgorszym pyleniu nawet już zyrtec nie pomagał
 
Ginekolog nie pomógł co brać na to? Ewentualnie jeszcze wujka google zapytaj może któraś miała taki przypadek😊 Ja się obawiałam, że przez ciążę pogorszy się astma lub całkiem przez nos nie będę mogła oddychać, bo zatka, a poszło w drugą stronę na szczęście. Życie alergika jest okropne spać nie można, a człowiek przez to w dzień czuje się jak ***** 😀🙂 Przy najgorszym pyleniu nawet już zyrtec nie pomagał
To faktycznie ostro z tą alergią... dobrze, że teraz masz spokój😉 no właśnie ginekolog nic nie zaleciła na to, ale teraz pogadam jeszcze raz w środę, bo już wysiadam...
Nawet wujka Google pytałam, ale mnie nie zdiagnozował... 😜
 
To faktycznie ostro z tą alergią... dobrze, że teraz masz spokój😉 no właśnie ginekolog nic nie zaleciła na to, ale teraz pogadam jeszcze raz w środę, bo już wysiadam...
Nawet wujka Google pytałam, ale mnie nie zdiagnozował... 😜

Oj tak, a ty na co masz alergię?🤗 Uuu jak wujek google nie pomógł to bardzo ciężki przypadek 🤔
 
Oj tak, a ty na co masz alergię?🤗 Uuu jak wujek google nie pomógł to bardzo ciężki przypadek 🤔
Ja w zasadzie na wszystkie pyłki, kurz, roztocza i sierść wszelaką, tzw. przypadek beznadziejny 😄 kiedyś mi alergolog powiedział, że mam tego tyle, że w zasadzie nie ma sensu mnie odczulać... na szczęście nie mam chociaż alergii pokarmowych 😉 A na Ciebie co działa uczulająco?

Co do wujka Google - może będę pierwszym studium takiego przypadku 😄
 
Czesc dziewczyny
Ja na zaparcia na noc zalewam siemie liniane i rano wypijam. Pomaga bardzo. Jesli chodzi o jedzenie samych ziarenek to tzreba uwazac bo one moga nasilac zaparcia.
Zastanawialam sie czy z wami sie witac czy nie. Jestem teraz 7+5 wedlug usg, a wedlug miesiączki powinno byc 8+4. Mialam w niedziele bardzo silne krwawienie lacznie z wypadnieciem masy wielkości pięści, myslalam że juz po wszystkim ale okazalo sie ze to krwiak i maly czlowiek nadal zyje i rosnie. Wiec ciaza nie pewna, ale podczytuje was i stwierdziłam że sie odezwę.
Czy wy tez macie takie roznice usg a miesiączka?
U mnie owulacja była ok. 38 dnia cyklu. Wiec mam sporą rozbieżność.
A mam do Was pytanie !
Czy chodzicie do ginekologa który pracuje w szpitalu w którym będziecie/chciałybyście rodzic ?
ja mam fantastyczna ginekolog ale nie pracuje w tym szpitalu w którym chciałabym rodzic. Koleżanka nagadala mi ze oszalałam i ze powinnam znaleźć innego ginekologa prowadzącego który będzie ze mną przy porodzie. Tez uważacie ze to takie ważne? Nie wiem co o tym myśleć
Ja chodzę do ordynatora. Prowadziłam u niego 2 lata temu pierwszą ciążę, wtedy jesacze nie był ordynatorem. Mialam cc na które on mnie skierował i osobiście je zrobił w umówionym terminie.
Ja pewniej się czuję idąc do szpitala w którym pracuje moj lekarz prowadzacy.
 
Ja w zasadzie na wszystkie pyłki, kurz, roztocza i sierść wszelaką, tzw. przypadek beznadziejny 😄 kiedyś mi alergolog powiedział, że mam tego tyle, że w zasadzie nie ma sensu mnie odczulać... na szczęście nie mam chociaż alergii pokarmowych 😉 A na Ciebie co działa uczulająco?

Co do wujka Google - może będę pierwszym studium takiego przypadku 😄
To tak jak ja z alergia, wszystkie pyłki i kurz, tragedia od paru dni ciągle kicham i nie zatkany;(
 
reklama
Dziewczyny ja właśnie wróciłam z pobrania krwi, już dawno mi tyle krwi naraz nie spuścili 😅 ale pielęgniarka co chwila się pytała czy wszystko w porządku bo chyba blada się robiłam, czułam dosłownie jak słabne 😅 na szczęście nie zemdlałam i teraz czekam na pyszne śniadanko m, miłego dnia Wam życzę ❤️
 
Do góry