reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Uff zadzwoniłam do swojego lekarza i się umówiłam na dziś :) miał tylko dwa miejsca na 15:15 i 18:45 i wybrałam tą późniejszą wizytę, żeby mąż po pracy ze mną poszedł :D Trochę nie mogę się doczekać, a trochę stres jest jak zawsze... A tu jeszcze tyle godzin oczekiwania :)
 
reklama
Uff zadzwoniłam do swojego lekarza i się umówiłam na dziś :) miał tylko dwa miejsca na 15:15 i 18:45 i wybrałam tą późniejszą wizytę, żeby mąż po pracy ze mną poszedł :D Trochę nie mogę się doczekać, a trochę stres jest jak zawsze... A tu jeszcze tyle godzin oczekiwania :)
Super, że udało się tak „z marszu”. 😁 Daj znać wieczorem co u maleństwa.
 
Uff zadzwoniłam do swojego lekarza i się umówiłam na dziś :) miał tylko dwa miejsca na 15:15 i 18:45 i wybrałam tą późniejszą wizytę, żeby mąż po pracy ze mną poszedł :D Trochę nie mogę się doczekać, a trochę stres jest jak zawsze... A tu jeszcze tyle godzin oczekiwania :)
Widzę że dużo osób ma dziś wizyty ja mam jeszcze jedna dziewczyna i ty fajnie super
 
Dziewczyny mam jeszcze pytanie, zdjęłam wczoraj hybrydy po jakiś 6 miesiącach ciągłego ich Noszenia. I niestety Paznokcie są w tak koszmarnym stanie..pełne przebarwień i bolą mnie przy byle dotyku. Macie może jakieś sposoby na taka dolegliwość ? Teoche się boje stosować jakieś odżywki dostępne w rossmanie
 
Dziewczyny mam jeszcze pytanie, zdjęłam wczoraj hybrydy po jakiś 6 miesiącach ciągłego ich Noszenia. I niestety Paznokcie są w tak koszmarnym stanie..pełne przebarwień i bolą mnie przy byle dotyku. Macie może jakieś sposoby na taka dolegliwość ? Teoche się boje stosować jakieś odżywki dostępne w rossmanie
Jak wyglądają te przebarwienia? Jaki mają kolor?
 
reklama
Dziewczyny mam jeszcze pytanie, zdjęłam wczoraj hybrydy po jakiś 6 miesiącach ciągłego ich Noszenia. I niestety Paznokcie są w tak koszmarnym stanie..pełne przebarwień i bolą mnie przy byle dotyku. Macie może jakieś sposoby na taka dolegliwość ? Teoche się boje stosować jakieś odżywki dostępne w rossmanie
Bez przesady. W ciąży w sumie i do końca hybryda i lakier nie zaszkodzi. Ja robilam sobie hybryde jakos jak zaszkam w ciążę w czerwcu tamtego roku. Paznokcie urosły, ja nie mialam sily juz robić. I tak zostalo do dzisiaj. Ale mam za to mocne i jak noe zetne dlugie paznokcie ;) niestety wedlug mnie przeczekać musisz i odrosna piękne ;) a może jak się bojsz malować odżywka weź jakis olejek, nawet w domu moze jakis znajdziesz i rób sobie kąpiel dłoni. A szczerze kosmetyki dla niemowląt polecam. Mi nawilzaja dlonie i paznokcie lepiej niż jakieś dov.e czy inne nive.a
 
Do góry