reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Bez przesady. W ciąży w sumie i do końca hybryda i lakier nie zaszkodzi. Ja robilam sobie hybryde jakos jak zaszkam w ciążę w czerwcu tamtego roku. Paznokcie urosły, ja nie mialam sily juz robić. I tak zostalo do dzisiaj. Ale mam za to mocne i jak noe zetne dlugie paznokcie ;) niestety wedlug mnie przeczekać musisz i odrosna piękne ;) a może jak się bojsz malować odżywka weź jakis olejek, nawet w domu moze jakis znajdziesz i rób sobie kąpiel dłoni. A szczerze kosmetyki dla niemowląt polecam. Mi nawilzaja dlonie i paznokcie lepiej niż jakieś dov.e czy inne nive.a
Ja zdjęłam nie ze strachu tylko po prostu miałam tak słabe ze musiałam sobie zrobić trochę przerwy od hybrydy bo bym chyba niedługo została bez paznokci 😂
 
I jak wytrzymujesz tak bez stresowała się ? Ja mam chodzić co 4 tygodnie, kolejna wizyta jak narazie 29 października czyli już za mniej niż 3 tyg a ja mam wrażenie ze jajo zniosę 🙄 najchętniej chodzilabym co tydzień
Ja teraz czekam prawie 5tyg , i nie wytrzymuje nerwowo bo wyniki mnie martwią i dziś boli mocno brzuch ale to chyba po sprzątaniu. Mimo to czekanie jest straszne
 
Ja teraz czekam prawie 5tyg , i nie wytrzymuje nerwowo bo wyniki mnie martwią i dziś boli mocno brzuch ale to chyba po sprzątaniu. Mimo to czekanie jest straszne
A coś nie tak z wynikami? Ja chciałam iść teraz w środę na pobranie krwi żeby zrobić sobie badania potrzebne i obawiam się bardzo czy mam przeciwciała na różyczkę 🙄
 
@Cordiane
@Mimi1987
@dadzi
@Weronikax1
@Hankaa
@zielona2909
@angel.sweet.25

Co u was? Pojawiło się jakieś światełko w tunelu?Czy pomimo smutnych wydarzeń zglądacie do nas jeszcze? Jeśli kogoś pominęłam (a na bank pominęłam) to przepraszam. Pamiętamy, że byłyście z nami :)
Dzięki Foka za pamięć.
U mnie W 9 tygodniu nastąpiło poronienie. Po wizycie na IP na następny dzień się rozkręciło samo. Lekarz dał mi wybór albo tabletki i zostaje w szpitalu albo do domku, ale powiedział że jest duża szansa że oczyszczę się sama i tak też się stało. Po tygodniu miałam kontrolę u ginekologa i sprawdził czy wszystko w porządku. Kazał brać kilka dni nospe żeby rozluźnić mięśnie i żeby wszystko ładnie zeszło. Mówił że po pierwszym okresie możemy zacząć działać ponownie. Powinnam dostać miesiączkę 16 października. Po tej stracie bardzo chce mieć jeszcze małą córeczkę, chociaż ta trzecia ciąża była zupełnie nieplanowana. Mąż nie bardzo chce, ale ja go przekonam.
 
reklama
ja tez szykuje się na dostawne chicco next2me. Miała je siostra mojego faceta i bardzo sobie chwali. Ja niestety będę mieć bardzo mało miejsca wiec dla mnie to jedyne wyjście. Myśle, ze super mieć dziecko tak blisko siebie.

Korzystamy z tego łóżeczka już od czerwca i nie ma sobie równych! Dziecko śpi tuż obok, ale jednak z zachowaniem wszystkich standardów bezpieczeństwa (nie chcę Was straszyć dziewczyny, ale poczytajcie o SIDS i sposobach na uniknięcie - min. twardy materacyk, unikanie spania z dzieckiem w łóżku, choć wiem, że kusi ;) ). Bok można łatwo opuścić i sprawdzić czy u Malucha wszystko ok. A do tego jest ładnie i porządnie wykonane także szczerze polecam :)
 
Do góry