reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

A któraś ma problemy z cerą?
Ogólnie miewam ciągle, ale to co teraz się dzieje, to czuje się jakbym wróciła do czasów nastoletnich... :p

Na twarzy jest ok przez ten czas zauważyłam 2 małe pryszcze. Ale szyja w okolicach żuchwy i uszy jest często obsypana pryszczami. Na dekolcie też już zaczynają wyłazić😔
Tak zawsze było przed @ w sumie teraz jestem cały czas przed @😁
 
reklama
Też budzicie się w nocy i przez parę godzin nie możecie zasnąć? :/
Dzisiaj tak miałam, obudziłam się w nocy, nie mogłam zasnąć , dopiero nad ranem - kiedy już powinnam wstawać do pracy :/
I nudności zaczęły się na nowo (na szczęście nie pomagają biszkopty....)
 
Też budzicie się w nocy i przez parę godzin nie możecie zasnąć? :/
Dzisiaj tak miałam, obudziłam się w nocy, nie mogłam zasnąć , dopiero nad ranem - kiedy już powinnam wstawać do pracy :/
I nudności zaczęły się na nowo (na szczęście nie pomagają biszkopty....)

Budzę się na siusiu i męczę się z zaśnięciem.
 
Też budzicie się w nocy i przez parę godzin nie możecie zasnąć? :/
Dzisiaj tak miałam, obudziłam się w nocy, nie mogłam zasnąć , dopiero nad ranem - kiedy już powinnam wstawać do pracy :/
I nudności zaczęły się na nowo (na szczęście nie pomagają biszkopty....)
Ja ostatnio jestem strasznie senna, mogłabym przesypiać cały dzień, a w nocy mimo tego ze jestem strasznie zmęczona, śpię bardzo niespokojnie :/ co chwile pobudki, dziwny okres się zaczął
 
@blackfluff witaj, mam dość podobną sytuację. Mogę zapytać który miałaś tydzień i dzień z ostatniej miesiączki gdy byłaś na tym pierwszym usg które wskazało 5+5?
Bo ja byłam na pierwszym usg w 6+3 wg Om a usg pokazało 5+4 i też był tylko sam pęcherzyk (bez żółtkowego, a czy u Ciebie był żółtkowy? ) i jutro idę na ponowne usg. Z okresu będzie to 7+3 także musi się już wyjaśnić. Pozdrawiam
Co do pryszczy, mam to samo, bolące i ropne podskorniaki... Ehh
 
Ja dziś miałam zgłosić się do szpitala na kontrolę, nie chce miec łyżeczkowania więc będę walczyć o tabletki... Trzeba robić badania i walczyć...
Ale faktycznie nasz, tzn wasz maj pechowy, jak dowiedziałam się która pacjentka u której stwierdzono obumarcie płodu byłam myślałam że pójdę i się trzasnę na miejscu, nie wiem co się dzieje, moze to przez chemię jaka jemy, leki... Cholera wie
 
Też budzicie się w nocy i przez parę godzin nie możecie zasnąć? :/
Dzisiaj tak miałam, obudziłam się w nocy, nie mogłam zasnąć , dopiero nad ranem - kiedy już powinnam wstawać do pracy :/
I nudności zaczęły się na nowo (na szczęście nie pomagają biszkopty....)
A mialam tak wczoraj, dzisiaj bylam tak zmeczona, ze spałam nawet dużo.
 
reklama
Do góry