reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ogarniacie to, że jest sobie taki zarodek 5 mm i ma serce, ile re serce ma mm? Bez jaj, jak ono bije, nie wiem jaki cudem.
Gratulacje!!!
Tak wygląda zarodek mniej więcej w 7 tygodniu i jego serce w środku [emoji3059]
Screenshot_20201002_221746.jpeg
 
reklama
Nie pamiętam czy to Twoja 1. Ciąża, ale jak tylko możesz leż i odpoczywaj. Staraj się też może jakaś zupe ugotować z ziemniakami i majerankiem. Mi.pomagalo. w sumie dalej pomaga, ale nie mam kiedy zrobić i siły:/
W sumie to moja 5 ciąża, ale tylko 3 córki w domu. Też ciężko mam z gotowaniem. U mnie nie ma znaczenia co jem. Najgorzej z piciem. Nic mi nie wchodzi
 
Dziewczyny chciałam was spytać jak się czujecie? Ja okropnie to za mało powiedziane. Boli mnie żołądek. Mdłości i zgagę mam cały dzień. Jak śpię jest lepiej i moment samego jedzenia. Skończę jeść i od razu zgaga. Do tego mam ślinotok , który dodatkowo wzmaga mdłości i ciągoty do wymiotów. Już mam dość:sad:😭
Opis jakbym o sobie czytała 😁 dodatkowo ciągle zimno i ciągle bym spała. Tyle że nie wymiotuję poza jednym incydentem przy myciu zębów. Generalnie w porównaniu do pierwszej ciąży to teraz uważam że jest dramat. Nie wiedziałam że tak źle można przechodzić ciążę, choć podkreślam że nie rzygam,😁 z synem poza brakiem okresu i później rosnącym brzuchem nie miałam kompletnie żadnych objawów, nawet późno brzuch się pokazał bo coś koło 6 miesiąca dopiero i wyglądał jakbym się bardziej najadła a nie jak w ciąży. Dziwne były dla mnie opisy dziewczyn które pisały o jakiś miłościach, zgagach itp. nawet pomyślałam że chyba przesadzają i troszkę naciągają te swoje zle samopoczucie, bo przecież mi nic nie jest... Z czystym sumieniem przepraszam wszystkie te dziewczyny, o których wtedy tak pomyślałam 😊😁
 
reklama
Do góry