reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

Zazdroszczę, ja ostatni raz byłam na USG w 7t4d a następne mam w 11t5d , tyle czekania. Też już bym chciała zobaczyć to co Ty 🥰
poszłam prywatnie, bo następna wizytę tam gdzie będę prowadzić ciążę mam dopiero jak będę w 11 tyg. Poprzednia wizytę miałam w 6 tyg. A bardzo się stresowałam, więc musiałam sprawdzić co u maleństwa.
 
reklama
poszłam prywatnie, bo następna wizytę tam gdzie będę prowadzić ciążę mam dopiero jak będę w 11 tyg. Poprzednia wizytę miałam w 6 tyg. A bardzo się stresowałam, więc musiałam sprawdzić co u maleństwa.
Dobrze Cię rozumiem, ja poprzednia ciążę też poroniłam tylko w 6tyg . Teraz się dobrze czuje więc czekam na swoją wizytę ale myśli codzienne są czy wszystko jest dobrze.
 
poszłam prywatnie, bo następna wizytę tam gdzie będę prowadzić ciążę mam dopiero jak będę w 11 tyg. Poprzednia wizytę miałam w 6 tyg. A bardzo się stresowałam, więc musiałam sprawdzić co u maleństwa.
Ja teraz nastepna wizytę mam 28 października na prenatalnych.... zniosę jajko do tego czasu zapewne bo teraz chodziłam co tydzień lub dwa na kontrol. Ogólnie niewiem jak Wam ale mi czas to jakby stanął w miejscu tak wszystko się dłuży 🙈
 
2maj ,u mnie między usg a z OM jest jeden dzień różnicy 😊
To u mnie różnica większa, bo z OM 1.05 a z USG 6.05. Przynajmniej tak było na ostatniej wizycie, zobaczymy co pokaże na kolejnej ale to dopiero 12.10. Może jak to "ciałko" było takie małe to lekarz sie machnął w pomiarach o milimetr a to już robi sporą różnicę potem w terminie :D
 
Ja mam co 4tyg. Miałam pierwsą wizytę 14.09 i na drugą idę dopiero 12.10. Chciałoby się zobaczyć bejbiska częsciej :)
Prawie jak ja 😊 17.09 a teraz będę jakoś 16.10 jak mnie wcisną gdzieś bo zwolnienie mam do 19.10 a już pozajmowane terminy na cały październik do mojej gin. Na 20.10 zapisałam się na prenatalne
 
reklama
Do góry