reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ja jestem tego zdania, ze nikt nie jest idealny i nie ma się co tyrać. Trzeba zachować zdrowy rozsądek i tyle. Mój dziś na śniadanie jadł tosty ze smalczykiem z fasolki, ogórki i pomidory, a po pracy byłam dętka i dostał naleśniki z nutella Bo musiał szybko zjeść bez cudowanie 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Dziewczyny chciałam was spytać jak się czujecie? Ja okropnie to za mało powiedziane. Boli mnie żołądek. Mdłości i zgagę mam cały dzień. Jak śpię jest lepiej i moment samego jedzenia. Skończę jeść i od razu zgaga. Do tego mam ślinotok , który dodatkowo wzmaga mdłości i ciągoty do wymiotów. Już mam dość:sad:😭
 
Dziewczyny chciałam was spytać jak się czujecie? Ja okropnie to za mało powiedziane. Boli mnie żołądek. Mdłości i zgagę mam cały dzień. Jak śpię jest lepiej i moment samego jedzenia. Skończę jeść i od razu zgaga. Do tego mam ślinotok , który dodatkowo wzmaga mdłości i ciągoty do wymiotów. Już mam dość:sad:😭
ja nie mam żadnych objawów ciąży az tondziwbe
 
Dziewczyny chciałam was spytać jak się czujecie? Ja okropnie to za mało powiedziane. Boli mnie żołądek. Mdłości i zgagę mam cały dzień. Jak śpię jest lepiej i moment samego jedzenia. Skończę jeść i od razu zgaga. Do tego mam ślinotok , który dodatkowo wzmaga mdłości i ciągoty do wymiotów. Już mam dość:sad:[emoji24]
Mnie czasami zemdli, głównie wtedy gdy długo nie jadłam i jestem głodna. Tak to nawet okey, w ciągu dnia czasami jestem senna. Ale u mnie to dopiero 6t1d
 
No wywala ja poza wykres, a chciałabym wiedzieć gdzie jest i na jakim centylu, no cóż..
To faktycznie bardzo wysoka, właściwie chyba nigdy nie widziałam wyższej dziewczynki, bo 97 centyl na roczek to nie całe 80cm. To jak Twoja ma 92 to wręcz ogromna :) Mój waży 8kg i 80cm i w tych ciuchach na 80 też tonie ale np. body w mniejszym rozmiarze są po prostu za krótkie, więc musimy chodzić w ciuszkach jak po "starzym, grubszym" bracie ;)
 
Nie narzucam nic nikomu, ale podobni jeśli dziecko nie chce jeść obiadu to nie zmuszać a dać za godzinkę, dwie to samo. I że tak dziecko podobno uczy się próbowania nowych rzeczy i oczywiście ważne żeby jedzenie było podane w różnorodny sposób. U mnie z moją nie narzekam chociaż są dania których nie tknie mimo ponownego podstawiania [emoji12]
Też słyszałam, żeby tak robić i jak ktoś ma problemy z karmieniem to przekazuję to info :) ale od mam, których dzieci nie chcą jeść słyszałam, że to nie działa... A na swoim sprawdzić nie mogę, bo na szczeście to głodomor, uwielbia jeść zawsze i wszystko :) więc nie muszę go do niczego zmuszać ani uciekać się do jakichś trików. Ale mój ma tylko 9,5 miesiąca, może czas buntu jedzeniowego jeszcze przed nim ;)
 
Dziewczyny chciałam was spytać jak się czujecie? Ja okropnie to za mało powiedziane. Boli mnie żołądek. Mdłości i zgagę mam cały dzień. Jak śpię jest lepiej i moment samego jedzenia. Skończę jeść i od razu zgaga. Do tego mam ślinotok , który dodatkowo wzmaga mdłości i ciągoty do wymiotów. Już mam dość:sad:😭
Yyy, trzeba przeczekqc. Ja sie czuje jak💩🙈
 
Dziewczyny chciałam was spytać jak się czujecie? Ja okropnie to za mało powiedziane. Boli mnie żołądek. Mdłości i zgagę mam cały dzień. Jak śpię jest lepiej i moment samego jedzenia. Skończę jeść i od razu zgaga. Do tego mam ślinotok , który dodatkowo wzmaga mdłości i ciągoty do wymiotów. Już mam dość:sad:😭
Nie pamiętam czy to Twoja 1. Ciąża, ale jak tylko możesz leż i odpoczywaj. Staraj się też może jakaś zupe ugotować z ziemniakami i majerankiem. Mi.pomagalo. w sumie dalej pomaga, ale nie mam kiedy zrobić i siły:/
 
reklama
Mnie czasami zemdli, głównie wtedy gdy długo nie jadłam i jestem głodna. Tak to nawet okey, w ciągu dnia czasami jestem senna. Ale u mnie to dopiero 6t1d
Ja mdłości mam całodniowe, jedynie odpuszczają mi w trakcie jedzenia i chwilę po. I senna jestem bardzo, chociaż dziś i wczoraj już zauważyłam ogromną poprawę w stosunku do początku tygodnia, wiec mam nadzieję, że powoli będzie odpuszczać (u mnie USG 9+1 lub OM 9+6). Mam też ból głowy, katar i kaszel ale to akurat kwestia przeziębienia jakiegoś. Na początku tygodnia mąż i synek chorowali a od wczoraj przeszło też na mnie. A ja jestem anty-lekomanem (wiem pewnie nie ma takiego słowa 😂 ) i normalnie nie biorę za bardzo nic to jak jestem w ciąży i dodatkowo karmię piersią to już w ogóle. Leczę sie wodą z cytryną i modem, więc pewnie trochę po potrwa :)
 
Do góry