reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

Dobrze się odżywiacie? Cholera, ja myślałam, ze będę uprawiać jogę i pic sok z selera naciowego i zagryzać chipsami z jarmużu a tu co? Kupne pierogi ruskie z mikrofali... nie mam siły nic sobie przygotowywać wybitnego. Błagam powiedzcie, ze Wy tez ...
Ja tez miałam się tak zdrowo odżywiać a skonczyli się na tym ze staram się jeść chociaż cokolwiek na te 3 posiłki dziennie.. dzisiaj rano wjechały parówki bo na nic innego nie miałam ochoty, a w nocy zjadłam opakowanie delicji bo taki mnie głód złapał, a wczorajszej nocy wcinalam chipsy
 
reklama
Dziewczyny w sobotę przede mną pierwsza wizyta będę wtedy w 6+0 tyg. Myślicie ze już będzie biło serduszko? Tak strasznie się stresuje czy wszysgko będzie dobrze.
oprocz okropnej cery czuje się znakomicie. Żadnych mdłości, zachcianek. Na początku pobolewal teoche brzuch a teraz nawet tego nie czuje..
 
Ja dość zdrowo się raczej odżywiam bo prawie codziennie gotuję dla dzieci, oprócz pełnoziarnistego pieczywa rano na kanapki jem na kolację sałatki warzywne z kurakiem odrobina fety. Lubię takie smaki. Oczywiście nie codziennie. Dużo jajek w diecie bo lubię pod każdą postacią, twarożki typu grani lubię ale już koktajle to raczej tylko latem o owocowe lub z maslanką. Mięso pod różna postacią, ryby trochę za rzadko ale będę nadrabiać w ciąży ;) ograniczam raczej węgle proste choć teraz w początkowych tygodniach ciągnie mnie nieco do moich ukochanych pyrkow, makaronu, ryż (chińszczyzne) też już jadłam.
Ogólnie to raczej takie normalne zdroworozsądkowe odżywianie nic nadzwyczajnego :) dzisiaj za to widze mąż pizze kupił haha i już mam na nią ochotę 😄
Na słodkie mam rzadko ochotę i jak już to wieczorem. Z Synem w ciąży za to codziennie obowiązkowo pączek snickers i kiełbacha 😁 u plus 20kg. Z Córką żadnych zachcianek a jak już to raczej zdrowe odżywianie tak jak przed ciąża i +6kg ;) ale po synu mi trochę zostało haha 😂
 
Czesc:) dolaczylam do waszego grona termin mam na 30 maja. Prosze powiedzcie mi tez macie ciagle zly humor. Chodze po domu i ciagle płacze. To dopiero poczatek a ja juz mam mdlosci i to zle samopoczucie😔 biore duphoston moze to przez to tak ze mna zle
 
Dziewczyny w sobotę przede mną pierwsza wizyta będę wtedy w 6+0 tyg. Myślicie ze już będzie biło serduszko? Tak strasznie się stresuje czy wszysgko będzie dobrze.
oprocz okropnej cery czuje się znakomicie. Żadnych mdłości, zachcianek. Na początku pobolewal teoche brzuch a teraz nawet tego nie czuje..
Ja w sobotę też mam 6+0 :) ja nigdy tak szybko serduszka nie widziałam choć wiem że są dziewczyny co widzą i w 5+coś
Ja jak byłam z Córką w 6+2/3 to miała 3 mm i serduszko pikało.
Z synem pierwsze usg w 9+4 chyba a odpowiadał 7+3 bo miał jakoś 1,2 cm 😱 jak dobrze że jeszcze nie wiedziałam o co chodzi z tygodniami sercem itd itp bo jak bym poszła w 6,7 czy 8 tygodniu to nieźle bym się zdziwiłq. Być może dostałabym już nawet skierowanie na zabieg kto wie, jakby np w skonczonym 7 nic nie było na usg.. .
 
Czesc:) dolaczylam do waszego grona termin mam na 30 maja. Prosze powiedzcie mi tez macie ciagle zly humor. Chodze po domu i ciagle płacze. To dopiero poczatek a ja juz mam mdlosci i to zle samopoczucie😔 biore duphoston moze to przez to tak ze mna zle
Witaj, ja też z terminem na 29/30 maja :)
 
Dziewczyny w sobotę przede mną pierwsza wizyta będę wtedy w 6+0 tyg. Myślicie ze już będzie biło serduszko? Tak strasznie się stresuje czy wszysgko będzie dobrze.
oprocz okropnej cery czuje się znakomicie. Żadnych mdłości, zachcianek. Na początku pobolewal teoche brzuch a teraz nawet tego nie czuje..
Ja mam we wtorek pierwszą wizytę w 6+3, owulacja później więc ciekawa jestem czy już coś zobaczę ;) liczę się z tym że może jeszcze nie być serduszka
 
reklama
Do góry