reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

Hej Mamusie! U mnie dziś okropny poranek! Nie dość że wymioty znów obrzydliwe mnie obudziły to do tego rozwolnienie 🤦 nie wiedziałam co robić najpierw 😱 teraz bułkę młodemu ogarniam a coś czuję że kupa do przebrania.. o matko.. ciężkie te ranki 😔
 
reklama
U mnie po pierwszym porodzie było podobnie, ale to były czasy sprzed epidemii, więc w ciągu dnia był mąż. Nie wiem jak to wygląda teraz, może są bardziej pomocne, chociaż wątpię, że empatia to coś czego się mogły nauczyć :/
Ja mam tylko nadzieję że do maja się to zmieni i mąż będzie mógł normalnie przyjechać. Ileż te cyrki mogą trwać.
 
A powiedzcie jak z przytulankami? Bo ja szczerze jeszcze nic odkąd się dowiedziałam o ciąży. Nie wiem dlaczego, nie czuje się najlepiej plus przyznam szczerze, ze się trochę boje (jestem przed pierwsza wizyta). Ale mam tez poczucie winy, ze zaniedbuje partnera. Jak jest u Was ?
 
Hej dziewczyny !:)
Ja po wczorajszej wizycie . Serduszko bije , dzidzia ma 1.15 cm . Wszystko jest ok :) Jedynie lekarka ma hopla na punkcie cukru . Mam glukozę 101 i dostałam skierowanie do poradni diabetologicznej . W piątek mam zalecenie zrobić krzywa cukrowa i ogarnąć glukometr . Wydaje mi się że z córką też miałam podobny cukier ale podobno normy się zmienily j powinno być około 90 a u mnie dramat . Czeka mnie dieta , właśnie napisalam do dietetyka bo te zasady są ciężkie , dużo posiłków . Wiele rzeczy jejsc nie można .
Witaj w klubie ! Ja mam cukier 99 i dostalam polecenie by iść na krzywa A później z wynikami do diabetologa. Mi lekarz powiedział że norma dla kobiet w ciąży to max 92. Dietę też zaczęłam wprowadzać już sama - na stronie mamaginekolog jest fajny artykuł i przykładowy tygodniowy jadlospis do pobrania ;) no ale zobaczymy jak wyjdzie krzywa i co powie lekarz.
 
A powiedzcie jak z przytulankami? Bo ja szczerze jeszcze nic odkąd się dowiedziałam o ciąży. Nie wiem dlaczego, nie czuje się najlepiej plus przyznam szczerze, ze się trochę boje (jestem przed pierwsza wizyta). Ale mam tez poczucie winy, ze zaniedbuje partnera. Jak jest u Was ?
U nas tez nic od pozytywnego testu. Oboje podjęliśmy ta decyzje po wcześniejszych stratach. Do tego jestem tak padnięta codziennie, ze nie wiem jak miałabym ogarnąć jakaś energię na seks ;p
 
reklama
Do góry