reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Boramed Gocław. Teraz Chodzę do doktora Mateusza Zborowskiego, wcześniej do Tomka Oleksika obydwaj super, dużo tłumacza, cierpliwi i wyrozumiali oraz bardzo delikatni. Dr Tomek we wrześniu mial urlop i dopiero po 6.10 wraca wiec zachęcona opiniami poszłam do Dr. Mateusza, kolejna wizyta w piątek. Obydwaj pracują jako położnicy w szpitalu na wołoskiej.
Dziękuję za informacje. Właśnie u dr Mateusza Zborowskiego mam tam badania prenatalne 😁.
 
Straszne to.. na pierwszym USG lekarz powiedział że trochę szybko wpadliśmy ale że wszystko jest ok mam nadzieję że do konca ciąży tak zostanie. Cięcie miałam w październiku 2019
Ja też po cięciu w grudniu 2019, ale lekarz twierdził, że po poł roku od cięcia zajście w ciąże już jest ok, bo blizna powinna być zrośnięta. Ale wiadomo, że różnie może być, ja się osobiście boję co się będzie dziać w miarę powiększania brzucha, szczególnie, że tak na razy trochę mnie pobolewa okolica blizny ;/ A Ty coś tam czujesz?
 
Ja też po cięciu w grudniu 2019, ale lekarz twierdził, że po poł roku od cięcia zajście w ciąże już jest ok, bo blizna powinna być zrośnięta. Ale wiadomo, że różnie może być, ja się osobiście boję co się będzie dziać w miarę powiększania brzucha, szczególnie, że tak na razy trochę mnie pobolewa okolica blizny ;/ A Ty coś tam czujesz?
Dlatego uważam że jednak cesarke koło wszytko to jest poważna operacja i może się źle skończyć rozumiem jak jest robiona z przyczyn nie zależnych ale nie rozumiem takiej z wyboru bo szybciej . Komplikacje robią swoje. Mama moja jak usłyszała i siostra że 2 ciąża to mi mówiły no teraz to sobie załatwiam cesarke żeby szybciej i żeby się nie męczyć. Sprawy sohie nie zdają że to poważna sprawa i długo można do siebie dochodzić. A moja mama najlepsze że 4 dzieci naturalnie urodziła, a siostra wcale nie rodziła 🤣najmądrzejsze
 
Ja też po cięciu w grudniu 2019, ale lekarz twierdził, że po poł roku od cięcia zajście w ciąże już jest ok, bo blizna powinna być zrośnięta. Ale wiadomo, że różnie może być, ja się osobiście boję co się będzie dziać w miarę powiększania brzucha, szczególnie, że tak na razy trochę mnie pobolewa okolica blizny ;/ A Ty coś tam czujesz?
Na szczęście mnie nic nie boli
 
Dlatego uważam że jednak cesarke koło wszytko to jest poważna operacja i może się źle skończyć rozumiem jak jest robiona z przyczyn nie zależnych ale nie rozumiem takiej z wyboru bo szybciej . Komplikacje robią swoje. Mama moja jak usłyszała i siostra że 2 ciąża to mi mówiły no teraz to sobie załatwiam cesarke żeby szybciej i żeby się nie męczyć. Sprawy sohie nie zdają że to poważna sprawa i długo można do siebie dochodzić. A moja mama najlepsze że 4 dzieci naturalnie urodziła, a siostra wcale nie rodziła 🤣najmądrzejsze
Miałam rodzić naturalnie. Miałam poród wywoływany . Byłam już w szpitalu 22.10 mając termin na 13.11 i podawali mi 4x2 + 2x1 tabletkę na cisnienie bo takie dawki koga dać tylko w szpitalu a ciśnienie miałam nadal koło 150/ 100 a nawet czasem wyższe. ktg wychodziło slabo tzn mały się ruszał i wszystko ale jak mnie do ktg podłączyli to mało ruchów było. I w czwartek 24zalozyli mi balonik. Nic mi się po nim nie działo, nad ranem sam wypadł ale nie czułam żadnych skurczów. W piątek rano kazali przyjść na porodówkę że będzie poród wywoływany. Ja tam na tym fotelu przysypiam... Masakra... A ciśnienie szalało jak nie wiem . I w końcu o 16 jak mi zmierzyła położna ciśnienie wyszło 170/115. Od razu kazali podpisać zgodę na cięcie bo to zagrożenie życia dla matki i dziecka. Dlatego właśnie musiałam mieć CC i zastanawiam się jak to będzie tym razem. Czy odstęp od poprzedniego CC nie będzie za krótki żeby rodzić naturalnie. No chyba że znów mnie dopadnie zatrucie ciążowe..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry