reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
mam takie pytanie. Dużo laski piszecie jaka macie bete i teraz pytanie : same sobie ją robicie z ciekawości czy lekarz Wam karze ciagle ją powtarzać ? Ja napisałam wiadomość do mojej ginekolog (jest przyjacielem rodziny mojego faceta) i napisałam jej tylko, ze mam pozytywny test a ona zapisała mnie na wizytę na 7ego. Nie kazała przyjść wcześniej, żadnego dupka nie dostałam, żadnych podtrzymywaczy ani bety nie kazała robić. Myśle teraz dlaczego tak ? To świetny specjalista. Myślicie, ze to kwestia podejścia ? Chodzę do niej regularnie wiec wie, ze jestem zdrowa, nie mam żadnych problemów i jestem młoda. Myślicie, ze to przeważyło nad tym, ze mnie tak zostawiła „samopas”? 😂

Ja w pierwszej ciąży tez zero bety i progesteronu bo wszystko było dobrze :) Później 2 razy poroniłam jestem po badaniach i mam przyjmować luteinę. Do tego mam zakrzepicę genetyczna i zastrzyki codziennie z heparyny. Betę robiłam dla swojego świetego spokoju :)
 
Kochane Dziewczyny!😊 ja tez po dzisiejszej wizycie jestem mega szczęśliwa - serduszko bije ❤ Wszystko wygląda pięknie, 4mm szczęścia i wciąż rośnie!💛
z @ 7t 3d, a z USG 6t1d a przy moich długich cyklach - 35 i więcej dni jest to całkowicie w porzadku 😊
Cieszę się też Waszymi dzisiejszymi badaniami! Od razu lżej na sercu 😊
kolejna wizyta za 4 tygodnie, 26.10. Zobaczymy ile mały Agent podrośnie do tego czasu, oby zdrowo!☺
pozdrowienia 😊

Zobacz załącznik 1181707
Gratuluję!! ❤️❤️❤️
 
mam takie pytanie. Dużo laski piszecie jaka macie bete i teraz pytanie : same sobie ją robicie z ciekawości czy lekarz Wam karze ciagle ją powtarzać ? Ja napisałam wiadomość do mojej ginekolog (jest przyjacielem rodziny mojego faceta) i napisałam jej tylko, ze mam pozytywny test a ona zapisała mnie na wizytę na 7ego. Nie kazała przyjść wcześniej, żadnego dupka nie dostałam, żadnych podtrzymywaczy ani bety nie kazała robić. Myśle teraz dlaczego tak ? To świetny specjalista. Myślicie, ze to kwestia podejścia ? Chodzę do niej regularnie wiec wie, ze jestem zdrowa, nie mam żadnych problemów i jestem młoda. Myślicie, ze to przeważyło nad tym, ze mnie tak zostawiła „samopas”? 😂
Lekarze nie czują potrzeby robienia badania betyHCG, bo to badanie tak naprawdę nic nie zmienia. Ja w ogóle nie robiłam, po prostu poszłam na wizytę, było serduszko (już 2 tygodnie temu) i kolejna wizyta za 2 tygodnie (4 tygodnie przerwy pomiędzy wizytami).... po prostu zrobisz betę i co? :) sprawdzisz, że rośnie prawidłowo i i tak będziesz szła potwierdzić czy wszystko ok do lekarza lub okaże się, że beta nie rośnie prawidłowo i wtedy i tak pójdziesz do lekarza, żeby potwierdzić sytuację. Tak ,więc dla mnie to badanie nie do końca ma sens. Ale rozumiem, że ludzie są niecierpliwi i przed wizytą u lekarza chcą zrobić cokolwiek, żeby potwierdzić czy wszystko ok, bo się nie mogą doczekać :D
 
Dziewczyny, czy w którejś z poprzednich ciąż brałyście luteinę? Udało Wam się utrzymać dzidziutka?
Ja 2 pierwszej ciąży brałam luteina po wcześniejszym poronieniu i syn ma obecnie 6 lat, jak będzie tym razem. Dowiem się na wizycie



A co do bety to robię sama, choć dwa razy kazał lekarz żeby spr jaki przyrost
 
Gratuluję dzisiejszych wizyt. Teraz będą już tylko takie 😊 ja muszę poczekać jeszcze tydzień na swoją to będzie już skończony 9 tydzień więc powinno być dużo widać ostatnim razem nawet nie było serca.bedzie niezły przeskok.

Też macie Taki sluzotok...? Masakra już mnie to denerwuje bo Czuje jak bym popuszczala momentami.
 
reklama
Gratuluję dzisiejszych wizyt. Teraz będą już tylko takie 😊 ja muszę poczekać jeszcze tydzień na swoją to będzie już skończony 9 tydzień więc powinno być dużo widać ostatnim razem nawet nie było serca.bedzie niezły przeskok.

Też macie Taki sluzotok...? Masakra już mnie to denerwuje bo Czuje jak bym popuszczala momentami.
Ja mam to samo! Podpaskę zakładam bo inaczej musiałabym bieliznę zmieniać po kilku godz
 
Do góry