reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Kochane Dziewczyny!😊 ja tez po dzisiejszej wizycie jestem mega szczęśliwa - serduszko bije ❤️ Wszystko wygląda pięknie, 4mm szczęścia i wciąż rośnie!💛
z @ 7t 3d, a z USG 6t1d a przy moich długich cyklach - 35 i więcej dni jest to całkowicie w porzadku 😊
Cieszę się też Waszymi dzisiejszymi badaniami! Od razu lżej na sercu 😊
kolejna wizyta za 4 tygodnie, 26.10. Zobaczymy ile mały Agent podrośnie do tego czasu, oby zdrowo!☺️
pozdrowienia 😊

Zobacz załącznik 1181707
To super😍 niech nasze Maluszki rosną i się dobrze mają😁
 
Dziewczyny ostatnio pisałam ze byłam w 6t5d i nie ma akcji serduszka. Dzisiaj byłam na USG 8tc i jest piękna fasolka 😍 termin na 12.05❤️
 

Załączniki

  • CD7D49C7-2DE3-4A8C-B2CB-78641FD76C02.jpeg
    CD7D49C7-2DE3-4A8C-B2CB-78641FD76C02.jpeg
    304,1 KB · Wyświetleń: 89
Super wieści po wiztyach :)
Moja dzisiejsza 3 beta 1530 :) oby do 05.10 🤔
mam takie pytanie. Dużo laski piszecie jaka macie bete i teraz pytanie : same sobie ją robicie z ciekawości czy lekarz Wam karze ciagle ją powtarzać ? Ja napisałam wiadomość do mojej ginekolog (jest przyjacielem rodziny mojego faceta) i napisałam jej tylko, ze mam pozytywny test a ona zapisała mnie na wizytę na 7ego. Nie kazała przyjść wcześniej, żadnego dupka nie dostałam, żadnych podtrzymywaczy ani bety nie kazała robić. Myśle teraz dlaczego tak ? To świetny specjalista. Myślicie, ze to kwestia podejścia ? Chodzę do niej regularnie wiec wie, ze jestem zdrowa, nie mam żadnych problemów i jestem młoda. Myślicie, ze to przeważyło nad tym, ze mnie tak zostawiła „samopas”? 😂
 
reklama
Do góry