reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Jejku uświadomiłam sobie ile jest ciąż biochemicznych..Mimo że to był 5+4 jest mi ciężko,liczylam się z tym odkad pojawilo się bladorózowe plamienie. No niestety chyba nie jest się gotowym na takie rzeczy.😥 ale widzę że nie jestem sama, jest nas mnóstwo i dajemy sobie swietnie radę bo kto jak nie my kobiety.podnosimy koronę i działamy dalej..bie myślałam że jest aż tyle poronień..poki się nie doświadczy nie zdaje się z tego sprawy..Ale kochane nie załanujeny się i działamy dalej.😉😊 trzymam za was kciuki na prawdę
Siostra mojego męża poroniła aż dwa, albo nawet trzy razy z rzędu. Żona szwagra tez dwa razy... Kolejna siostra ciąża pozamaciczna... koleżanka miesiąc temu. Ja tez po poronieniu, co prawda 4 lata temu, ale do tej pory jest ciężko... Powiedziałabym, że chyba każdej jest to pisane. Nie jest to pocieszające, ale mysle, ze tez przez takie doświadczenia bardziej się docenia, jak się uda i dziecko będzie zdrowe, lub bardziej docenia się pociechy, które już są. Ogólnie dar życia. I uważam, że kobiety mają tak „przesrane”, bo właśnie są silne, faceci by nie dali rady 🤷🏼‍♀️ Także wznoszę toast za nas drogie Panie! 🥂
ps. Nie twierdze, ze panowie nie przezywają tego w ogóle, ale jednak my kobiety nosimy pod sercem dzieciątka i mimo wszystko jesteśmy bardziej przywiązane
 
Dziewczyny jak się dzis czujecie ? Mnie dziś boli brzuch i najchętniej bym tylko leżała i spała. No i złapała mnie znów zgaga...
 
reklama
Hej dziewczyny chciałam was się zapytać robiłam dzisiaj test bety załączam zdjęcie powiedzcie mi czy jak na 6 tyg( 5+5 )to wyniki są dobre czy za niskie przy bliźniakach. Czekam jeszcze na test progesteronu.
74B45109-2FAC-44C3-9B1C-761F50F4CF68.jpeg
 
Do góry