reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, taki miałam zalatany dzień że później pół wieczora Was nadrabiałam bo tyle piszecie :) ale zasnęłam.
@dadzi jakby nie było bardzo mi przykro,ale tak jak piszesz tak widocznie miało być... Po cichu sama na początku liczyłam że i u mnie tak się zakończy (wiem straszne), ale ze to 3 nieplanowane to sama rozumiesz. Teraz już nieco inne myśli w głowie na szczęście.
Życzę pięknej samorealizacji ❤
@KarolaHoPe31 bardzo mi przykro. Tych poronień jest po prostu całe mnóstwo. Sama poronilam między synem a córka. Bilo już serce a za dwa tyg już nie, jednak nie pasowało mi że ciąża ciągle tydzień młodsza. Czułam że coś nie tak. Mimo skierowania do szpitala nie pojechałam i po półtora tygodnia sama poroniłam , nic nie bolało. Czwartego okresu po poronieniu już nie dostałam bo zaszłam w szczęśliwa ciąże z Córką. Czego i Tobie życzę ❤

A u mnie no cóż. .. po kilku dniach dramatycznych myśli w końcu po całym dniu rozmów z moją kochana Mamą zaczęłam ta ciąże doceniać i się cieszyć :) oby tylko było zdrowe i urodziło się bez komplikacji. Tylko to jest ważne ❤
A czuje się jak na okres chwilami, czasem coś w piersiąch zaboli, ale tak to miękkie nic nie bolą, pachwina i jajnik prawy ciągnęły wczoraj niemiłosiernie bo cały dzień w ruchu, chyba za dużo, bardzo chce mi się pić cały czas i wieczorem już szybciej jestem zmeczona. Częściej siku chodzę i mam mnóstwo bolących pryszczy na brodzie ehhh, tak jak w ciąży z córą.
A tak to pełne obroty. W końcu dwójka wulkanów energii do okiełznania ;)

Aaa no i betę powtórzyłam:D ze 112 do 218 także chwilowo przyrost niemal 100% więc jeszcze jesteśmy w grze ;)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy opryszczka na wardze faktycznie jest taka groźna w ciąży? Już kiedyś występowała u mnie na ustach opryszczka także nie jest ona pierwotna.
 
Wizyte mialam zaplanowaną na 8.10,ale ze zaczełam plamic pojechalam we wtorek, 5 tydz i nie widział pecherzyka,powiedział albo za wczesnie albo bedzie poronnienie,4xduphason..mimo brania dalej plamie,dzis boli krzyz i podbrzusze,w srode beta 136,30..dzis robiłam i czekam na wyniki...szansy ze jest ciąza juz nie czuje ale boje się ze to pozamaciczna..
A to beta mała, zeby coś jeszcze zobaczyć ;) mi też na ip powiedzieli, ze albo ciąża się będzie rozwijać albo poronie, bo nie było jeszcze zarodka. Teraz się boję poronienia zatrzymanego. Trzymam kciuki za spoko przyrost i daj znać😘
 
Hej dziewczyny niestety nie nadrobie was, przykro mi z powód waszych poronień, niestety u mnie też nie jest kolorowo, jestem na zwolnieniu chyba popadłam w jakąś depresję. Zaczęłam sie cieszyć ciąża, żadnych objawów znoszę ja dobrze, ale blizna po cc dokucza bardzo co mnie martwi. Boję się że zakończy się poronieniem jak poprzednia ciąża w zeszłym roku . A juz było tak dobrze.
Gratuluję kolejnych bijących serduszek, i zdrówka dla was wszystkich.
 
reklama
Do góry