reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, taki miałam zalatany dzień że później pół wieczora Was nadrabiałam bo tyle piszecie :) ale zasnęłam.
@dadzi jakby nie było bardzo mi przykro,ale tak jak piszesz tak widocznie miało być... Po cichu sama na początku liczyłam że i u mnie tak się zakończy (wiem straszne), ale ze to 3 nieplanowane to sama rozumiesz. Teraz już nieco inne myśli w głowie na szczęście.
Życzę pięknej samorealizacji ❤
@KarolaHoPe31 bardzo mi przykro. Tych poronień jest po prostu całe mnóstwo. Sama poronilam między synem a córka. Bilo już serce a za dwa tyg już nie, jednak nie pasowało mi że ciąża ciągle tydzień młodsza. Czułam że coś nie tak. Mimo skierowania do szpitala nie pojechałam i po półtora tygodnia sama poroniłam , nic nie bolało. Czwartego okresu po poronieniu już nie dostałam bo zaszłam w szczęśliwa ciąże z Córką. Czego i Tobie życzę ❤

A u mnie no cóż. .. po kilku dniach dramatycznych myśli w końcu po całym dniu rozmów z moją kochana Mamą zaczęłam ta ciąże doceniać i się cieszyć :) oby tylko było zdrowe i urodziło się bez komplikacji. Tylko to jest ważne ❤
A czuje się jak na okres chwilami, czasem coś w piersiąch zaboli, ale tak to miękkie nic nie bolą, pachwina i jajnik prawy ciągnęły wczoraj niemiłosiernie bo cały dzień w ruchu, chyba za dużo, bardzo chce mi się pić cały czas i wieczorem już szybciej jestem zmeczona. Częściej siku chodzę i mam mnóstwo bolących pryszczy na brodzie ehhh, tak jak w ciąży z córą.
A tak to pełne obroty. W końcu dwójka wulkanów energii do okiełznania ;)

Aaa no i betę powtórzyłam:D ze 112 do 218 także chwilowo przyrost niemal 100% więc jeszcze jesteśmy w grze ;)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy opryszczka na wardze faktycznie jest taka groźna w ciąży? Już kiedyś występowała u mnie na ustach opryszczka także nie jest ona pierwotna.
 
Wizyte mialam zaplanowaną na 8.10,ale ze zaczełam plamic pojechalam we wtorek, 5 tydz i nie widział pecherzyka,powiedział albo za wczesnie albo bedzie poronnienie,4xduphason..mimo brania dalej plamie,dzis boli krzyz i podbrzusze,w srode beta 136,30..dzis robiłam i czekam na wyniki...szansy ze jest ciąza juz nie czuje ale boje się ze to pozamaciczna..
A to beta mała, zeby coś jeszcze zobaczyć ;) mi też na ip powiedzieli, ze albo ciąża się będzie rozwijać albo poronie, bo nie było jeszcze zarodka. Teraz się boję poronienia zatrzymanego. Trzymam kciuki za spoko przyrost i daj znać😘
 
Hej dziewczyny niestety nie nadrobie was, przykro mi z powód waszych poronień, niestety u mnie też nie jest kolorowo, jestem na zwolnieniu chyba popadłam w jakąś depresję. Zaczęłam sie cieszyć ciąża, żadnych objawów znoszę ja dobrze, ale blizna po cc dokucza bardzo co mnie martwi. Boję się że zakończy się poronieniem jak poprzednia ciąża w zeszłym roku . A juz było tak dobrze.
Gratuluję kolejnych bijących serduszek, i zdrówka dla was wszystkich.
 
reklama
Do góry