reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Znacie jakiś fajny film/serial.na Netflixie?

Dom z papieru jest fajny... I z seriali ten o islamie, tylko zapomniałam tytułu 🤦‍♀️

Ja po wizycie :) Ciąża wewnątrzmaciczna z widocznym pęcherzykiem zoltkowym. 5t1d wg om ale wiem ze owulacja była szybciej i z pomiaru pęcherzyka jest 6t0d. Kolejna wizyta za 2 tygodnie :)

Super ❣️

Dziewczyny nie nadrobię Was. Dwa dni mnie nie było! Nie ma opcji [emoji16]
Wczoraj miałam roczek córki. A w czwartek 1.10 mamy wizyte. Ciekawe czy coś będzie widać. To będzie początek 7 tyg.. Widziałam tam zdjęcia usg jakieś śliczne oby wszystkim nam się ułożylo [emoji6]

Na pewno będzie widać ❣️ trzymam kciuki 🙂

Dziewczyny, spędziłam z Wami fajne 2 tygodnie, jednak życie lubi pisać swoje scenariusze. Dbajcie o siebie i swoje maluchy, cieszcie się ciąża i porodem i małą pachnącą kruszynką. Ja przeżyłam to już trzy razy i za to dziękuję, że mogłam. Wizyta jak już się domyślacie, nie przebiegła tak jak było to ułożone w mojej głowie aczkolwiek taki scenariusz też brałam pod uwagę. Niestety ale ciąża przestała się rozwijać. Lekarz nie znalazł bijącego serca 😔
Jest mi smutno, nie mówię, że nie bo już w głowie zaczęły rosnąć marzenia i myśli o 4 osobowej rodzince no ale widocznie to nie czas. Trzeba sobie na nowo to wszystko poukładać i wróci do starego życia. Trochę szkoda, mimo, ze wcale to dziecko w planie nie byli. Jednak plan się zmienil, na chwilę i spodobał mi się. W życiu pewna jest tylko zmiana i to czas zmian w moim życiu. Trzymajcie się! Życzę Wam dużo szczęścia i zdrowych pięknych maluszków 💓
Ojej... Tak mi przykro 😞 będzie mi Ciebie tu brakowało 😞 trzymaj się, biegaj, a jeśli tylko zechcesz to powiększaj rodzinkę do 4. Przytulam Cię mocno...
 
reklama
Niestety nie pomogę Ci w tym, ze się sttesujesz bo ja też się bardzo wizyty boję czy będzie biło sersuszko, ale chyba każda się boi i to normalne. Trzymam kciuki i daj znać po wizycie😊 czyli nie byłaś jeszcze na wizycie?
Wizyte mialam zaplanowaną na 8.10,ale ze zaczełam plamic pojechalam we wtorek, 5 tydz i nie widział pecherzyka,powiedział albo za wczesnie albo bedzie poronnienie,4xduphason..mimo brania dalej plamie,dzis boli krzyz i podbrzusze,w srode beta 136,30..dzis robiłam i czekam na wyniki...szansy ze jest ciąza juz nie czuje ale boje się ze to pozamaciczna..
 
Dziewczyny, spędziłam z Wami fajne 2 tygodnie, jednak życie lubi pisać swoje scenariusze. Dbajcie o siebie i swoje maluchy, cieszcie się ciąża i porodem i małą pachnącą kruszynką. Ja przeżyłam to już trzy razy i za to dziękuję, że mogłam. Wizyta jak już się domyślacie, nie przebiegła tak jak było to ułożone w mojej głowie aczkolwiek taki scenariusz też brałam pod uwagę. Niestety ale ciąża przestała się rozwijać. Lekarz nie znalazł bijącego serca 😔
Jest mi smutno, nie mówię, że nie bo już w głowie zaczęły rosnąć marzenia i myśli o 4 osobowej rodzince no ale widocznie to nie czas. Trzeba sobie na nowo to wszystko poukładać i wróci do starego życia. Trochę szkoda, mimo, ze wcale to dziecko w planie nie byli. Jednak plan się zmienil, na chwilę i spodobał mi się. W życiu pewna jest tylko zmiana i to czas zmian w moim życiu. Trzymajcie się! Życzę Wam dużo szczęścia i zdrowych pięknych maluszków 💓

Ojeny 😢 Przykro mi ☹️
 
Dziewczyny jeżeli na USG ginekilog mi powiedziała, że to 5-6 tydzień to od zapłodnienia 3-4? Dobrze rozumiem?

I czy macie kartę ciąży założona? Jak tak to który tc?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, spędziłam z Wami fajne 2 tygodnie, jednak życie lubi pisać swoje scenariusze. Dbajcie o siebie i swoje maluchy, cieszcie się ciąża i porodem i małą pachnącą kruszynką. Ja przeżyłam to już trzy razy i za to dziękuję, że mogłam. Wizyta jak już się domyślacie, nie przebiegła tak jak było to ułożone w mojej głowie aczkolwiek taki scenariusz też brałam pod uwagę. Niestety ale ciąża przestała się rozwijać. Lekarz nie znalazł bijącego serca [emoji17]
Jest mi smutno, nie mówię, że nie bo już w głowie zaczęły rosnąć marzenia i myśli o 4 osobowej rodzince no ale widocznie to nie czas. Trzeba sobie na nowo to wszystko poukładać i wróci do starego życia. Trochę szkoda, mimo, ze wcale to dziecko w planie nie byli. Jednak plan się zmienil, na chwilę i spodobał mi się. W życiu pewna jest tylko zmiana i to czas zmian w moim życiu. Trzymajcie się! Życzę Wam dużo szczęścia i zdrowych pięknych maluszków [emoji176]
Mi również baaardzo przykro. Trzymaj się dzielnie [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
 
reklama
Dziewczyny, spędziłam z Wami fajne 2 tygodnie, jednak życie lubi pisać swoje scenariusze. Dbajcie o siebie i swoje maluchy, cieszcie się ciąża i porodem i małą pachnącą kruszynką. Ja przeżyłam to już trzy razy i za to dziękuję, że mogłam. Wizyta jak już się domyślacie, nie przebiegła tak jak było to ułożone w mojej głowie aczkolwiek taki scenariusz też brałam pod uwagę. Niestety ale ciąża przestała się rozwijać. Lekarz nie znalazł bijącego serca 😔
Jest mi smutno, nie mówię, że nie bo już w głowie zaczęły rosnąć marzenia i myśli o 4 osobowej rodzince no ale widocznie to nie czas. Trzeba sobie na nowo to wszystko poukładać i wróci do starego życia. Trochę szkoda, mimo, ze wcale to dziecko w planie nie byli. Jednak plan się zmienil, na chwilę i spodobał mi się. W życiu pewna jest tylko zmiana i to czas zmian w moim życiu. Trzymajcie się! Życzę Wam dużo szczęścia i zdrowych pięknych maluszków 💓
Przykro mi 🥺ściskam bardzo ❤️
 
Do góry