reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, spędziłam z Wami fajne 2 tygodnie, jednak życie lubi pisać swoje scenariusze. Dbajcie o siebie i swoje maluchy, cieszcie się ciąża i porodem i małą pachnącą kruszynką. Ja przeżyłam to już trzy razy i za to dziękuję, że mogłam. Wizyta jak już się domyślacie, nie przebiegła tak jak było to ułożone w mojej głowie aczkolwiek taki scenariusz też brałam pod uwagę. Niestety ale ciąża przestała się rozwijać. Lekarz nie znalazł bijącego serca 😔
Jest mi smutno, nie mówię, że nie bo już w głowie zaczęły rosnąć marzenia i myśli o 4 osobowej rodzince no ale widocznie to nie czas. Trzeba sobie na nowo to wszystko poukładać i wróci do starego życia. Trochę szkoda, mimo, ze wcale to dziecko w planie nie byli. Jednak plan się zmienil, na chwilę i spodobał mi się. W życiu pewna jest tylko zmiana i to czas zmian w moim życiu. Trzymajcie się! Życzę Wam dużo szczęścia i zdrowych pięknych maluszków 💓
Bardzo mi przykro:*
 
Dziewczyny, spędziłam z Wami fajne 2 tygodnie, jednak życie lubi pisać swoje scenariusze. Dbajcie o siebie i swoje maluchy, cieszcie się ciąża i porodem i małą pachnącą kruszynką. Ja przeżyłam to już trzy razy i za to dziękuję, że mogłam. Wizyta jak już się domyślacie, nie przebiegła tak jak było to ułożone w mojej głowie aczkolwiek taki scenariusz też brałam pod uwagę. Niestety ale ciąża przestała się rozwijać. Lekarz nie znalazł bijącego serca 😔
Jest mi smutno, nie mówię, że nie bo już w głowie zaczęły rosnąć marzenia i myśli o 4 osobowej rodzince no ale widocznie to nie czas. Trzeba sobie na nowo to wszystko poukładać i wróci do starego życia. Trochę szkoda, mimo, ze wcale to dziecko w planie nie byli. Jednak plan się zmienil, na chwilę i spodobał mi się. W życiu pewna jest tylko zmiana i to czas zmian w moim życiu. Trzymajcie się! Życzę Wam dużo szczęścia i zdrowych pięknych maluszków 💓
Tak bardzo mi przykro... 😢 każda z nas tak się tego boi... i chcę żebyś wiedziała, że ze swojej strony dziękuję Ci za wszystkie wiadomosci, za dzielenie się swoim doświadczeniem, dodawały mi tak wiele otuchy. Ściskam Cię i życzę Ci jak najlepiej!❤️
 
Dziewczyny, dzisiaj pierwszy raz zwracałam i czuje się jak 💩 mdli mnie od kilku dni ale do tej pory udawało mi sie to pokonać. Mialam taką ochotę na hot wingsy z kfc, zjadlam kilka po czym tak mną szarpnęło i poszło z dymem... i jeszcze za chwile mamy gości z nocowaniem do niedzieli. Ech 🤷🏻‍♀️
 
Ja już zaczynam świrować..naczytałam się o ciąży pozamacicznej, historii dziewczyn i tak myślę że w sumie to mam objawy..😱
Ja chyba zejdę do wizyty we wtorek..
Niestety nie pomogę Ci w tym, ze się sttesujesz bo ja też się bardzo wizyty boję czy będzie biło sersuszko, ale chyba każda się boi i to normalne. Trzymam kciuki i daj znać po wizycie😊 czyli nie byłaś jeszcze na wizycie?
 
Dziewczyny, dzisiaj pierwszy raz zwracałam i czuje się jak 💩 mdli mnie od kilku dni ale do tej pory udawało mi sie to pokonać. Mialam taką ochotę na hot wingsy z kfc, zjadlam kilka po czym tak mną szarpnęło i poszło z dymem... i jeszcze za chwile mamy gości z nocowaniem do niedzieli. Ech 🤷🏻‍♀️
Wiesz co nie martw się. Po 4 miesiącu powinno ustąpić😁😅
 
Ja już zaczynam świrować..naczytałam się o ciąży pozamacicznej, historii dziewczyn i tak myślę że w sumie to mam objawy..😱
Ja chyba zejdę do wizyty we wtorek..
Lepiej nie czytać chyba czasami... ja tez czytałam chwilę o tym samym i zaczęłam panikować, a na usg pęcherzyk w macicy. Co nam głowa czasami moze zrobic ☺️
 
reklama
Do góry