reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Zapomniałam wczoraj napisać. Z Jagódka wszystko w porządku. Serduszko bije. Mam wybrać duphaston do końca opakowania, a wizytę mam dopiero 27.10 🙈🙊 Nie wiem jak ja wytrzymam do tego czasu 🙈🙊. Ale plus jest taki, że usg I trymestru mogę zrobić za darmo w poradni. Chyba, że chciałabym z tymi markerami z krwi to wtedy prywatnie. Jest mi ciężko, robi się mega duszno...
Powiedziałam starszej córce. Cieszy się bardzo, bardzo chce mieć rodzeństwo. Przeraża mnie jedynie różnica wieku - 5 lat to dla mnie dużo 🙄
U mnie też będzie 5 lat roznicy
 
reklama
Każda różnica ma swoje plusy. Ja mam starsze dziewczynki z różnicą 2 lata miesiąc i 5 dni i byłam bardzo zadowolona 😉
Teraz będzie różnica 12 i 14 lat i też mam zamiar być zadowolona 😉
Zawsze chciałam mieć 2 obok siebie, a po 15 latach jeszcze dwójkę 😂
Ale w międzyczasie się rozwiodłam 😞
I już miałam nie mieć dzieci. Już było w głowie ułożone...
No ale poznałam mojego partnera, który dzieci nie ma... A chce mieć...
W tamtym roku poroniłam.
Teraz się staraliśmy pół roku, a że mam nad sobą widmo raka, to stwierdziłam, że na wizycie wrześniowej zgodzę się na operację, ponieważ mam dwójkę dzieci do wychowania... No ale idę na wizytę z informacją, że jestem w ciąży 😁
A mój chłop mówi, że po 3 miesiącach od porodu zrobimy jeszcze jedno 😂
Ale to już nie dla mnie... Za stara jestem 😞
 
Ostatnia edycja:
Zapomniałam wczoraj napisać. Z Jagódka wszystko w porządku. Serduszko bije. Mam wybrać duphaston do końca opakowania, a wizytę mam dopiero 27.10 🙈🙊 Nie wiem jak ja wytrzymam do tego czasu 🙈🙊. Ale plus jest taki, że usg I trymestru mogę zrobić za darmo w poradni. Chyba, że chciałabym z tymi markerami z krwi to wtedy prywatnie. Jest mi ciężko, robi się mega duszno...
Powiedziałam starszej córce. Cieszy się bardzo, bardzo chce mieć rodzeństwo. Przeraża mnie jedynie różnica wieku - 5 lat to dla mnie dużo 🙄

U nas będzie 7 lat 😳
 
Ja w 2 pierwszych ciążach starałam się nie pić kawy, a w jednej to aż mnie wręcz odrzuciło i nie mogłam przebywać w pomieszczeniu, w którym nawet godzinę wcześniej ktoś pił kawę 😉
W przedniej ciąży piłam inkę, ale poroniłam...
W tej piję 1 dziennie z expresu. 🙂



Nie wiadomo kiedy miałaś owulację... Może po prostu jest to bardzo wczesna ciąża i niedługo zobaczysz pęcherzyk i zarodek 🙂 trzymam kciuki ❣️



Chyba z fasolki... Ale mnie się wydaje, że przy takich maluszkach to wystarczy, że gin źle zmierzy o mm i już coś zupełnie innego wychodzi. 😉



Witamy 😍 oszczędzaj się i wszystko będzie dobrze ❣️



Super ❣️



Ja bym zrobiła betę. Wiem, że dziewczyny tu zwykle nie robią. Ja robiłam. Wyszłam z założenia, że robienie kilku testów nic mi nie da, bo wiadomo, że nawet jeśli coś jest nie tak i hormon słabo przyrasta, to testy wyjdą i ja się nastawię, że jest ok, a wcale nie musi...
Czekać tydzień czy 2 też bym nie chciała, bo wiem, że i tak się wtedy stresuję każdego dnia...
Więc wolę wiedzieć.



Ja mówię zawsze dosyć wcześnie, ponieważ potrzebuję mieć kogoś, kto będzie ze mną przeżywał, z kim będę mogła się cieszyć, a jak się coś stanie, to będę miała kogoś, kto mnie pocieszy, zrozumie i pomoże... Mamie jeszcze nie powiedziałam, ale 3 przyjaciółki już wiedzą i jest mi z tym zdecydowanie lepiej 😊



To Ty już znasz płeć? 😶 Szybko 😉
Fajnie, że tak czujesz 🤩
hahaha, nie nie znam płci 🙃 Roboczo nazwana dzidzia Jagódka że względu na to, że teraz ma rozmiar Jagódki 🤪
 
Zapomniałam wczoraj napisać. Z Jagódka wszystko w porządku. Serduszko bije. Mam wybrać duphaston do końca opakowania, a wizytę mam dopiero 27.10 🙈🙊 Nie wiem jak ja wytrzymam do tego czasu 🙈🙊. Ale plus jest taki, że usg I trymestru mogę zrobić za darmo w poradni. Chyba, że chciałabym z tymi markerami z krwi to wtedy prywatnie. Jest mi ciężko, robi się mega duszno...
Powiedziałam starszej córce. Cieszy się bardzo, bardzo chce mieć rodzeństwo. Przeraża mnie jedynie różnica wieku - 5 lat to dla mnie dużo 🙄
U mnie między synami jest ponad 6 lat i teraz między tym młodszym i dzidziolem też wychodzi taka różnica. 😉
 
Każda różnica ma swoje plusy. Ja mam starsze dziewczynki z różnicą 2 lata miesiąc i 5 dni i byłam bardzo zadowolona 😉
Teraz będzie różnica 12 i 14 lat i też mam zamiar być zadowolona 😉
Zawsze chciałam mieć 2 obok siebie, a po 15 latach jeszcze dwójkę 😂
Ale w międzyczasie się rozwiodłam 😞
I już miałam nie mieć dzieci. Już było w głowie ułożone...
No ale poznałam mojego partnera, który dzieci nie ma... A chce mieć...
W tamtym roku poroniłam.
Teraz się staraliśmy pół roku, a że mam nad sobą widmo raka, to stwierdziłam, że na wizycie wrześniowej zgodzę się na operację, ponieważ mam dwójkę dzieci do wychowania... No ale idę na wizytę z informacją, że jestem w ciąży 😁
A mój chłop mówi, że po 3 miesiącach od porodu zrobimy jeszcze jedno 😂
Ale to już nie dla mnie... Za stara jestem 😞
U mnie podobnie. Moi synowie też nie są dziećmi mojego męża. Jestem po rozwodzie a mój obecny mąż też dzieci swoich nie ma dlatego tak się cieszy z tej ciazy
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak wygląda takie poronienie biochemiczne? Wiem że to ciężki temat,ale ja świruję. Dziś zero bólu podbrzusza,czuję się dobrze,blado różówe plamienie tylko po toalecie..zrobiłam dziś bete za dwa dni znów,zeświruję😣
 
reklama
Witam serdecznie :) można dołączyć?
3 dni temu zrobiłam testy, bo chwilkę spóźniała mi się miesiączka i wyszła blada kreska. Dziś skoczyłam na betę (w załączniku) i wszystko się potwierdzilo.
Narazie jestem w rozsypce czy cieszyć się czy nie bo to właściwie "wpadka". Zawsze mam cykle 26/27 dni i owulacje ok 12tego dnia cyklu. W całym cyklu seks był tylko jeden raz (w 17 dniu) i szok ogromny bo zaskoczyło.
Mam już dwoje dzieci syna 4 lata i córkę 15 miesięcy.
Jak ciąża się utrzyma to będzie hardcore...

Pozdrawiam serdecznie!
 

Załączniki

  • Screenshot_20200923-141215.jpg
    Screenshot_20200923-141215.jpg
    68,2 KB · Wyświetleń: 44
  • IMG_20200922_080937.jpg
    IMG_20200922_080937.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 42
Do góry