reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Zrobić możesz, bo przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz. Ja olałam betę na tak wczesnym etapie, żeby nie przechodzić tego co ty teraz. No, ale każdy decyduje za siebie :)
ja się zdecydowałam bo miałam negatywne testy i zrobiłam bete aby już się nie łudzić i w spokoju dostać @. A tu taka niespodzianka. :)
 
reklama
Ja bety nigdy nie robiłam. Tzn raz w tej ciąży poronionej ale dlatego, ze mi kazali.

Ja też się lenie. Z Majką lepiej, dzis bez temperatury, ucho nie boli, pozostał katar.

Wyszłam tylko odebrać paczkę do doaczkomatu i myślałam, ze tam nie dojdę. Zero sił. Jeszcze jest tak gorąco.
 
Zapomniałam wczoraj napisać. Z Jagódka wszystko w porządku. Serduszko bije. Mam wybrać duphaston do końca opakowania, a wizytę mam dopiero 27.10 🙈🙊 Nie wiem jak ja wytrzymam do tego czasu 🙈🙊. Ale plus jest taki, że usg I trymestru mogę zrobić za darmo w poradni. Chyba, że chciałabym z tymi markerami z krwi to wtedy prywatnie. Jest mi ciężko, robi się mega duszno...
Powiedziałam starszej córce. Cieszy się bardzo, bardzo chce mieć rodzeństwo. Przeraża mnie jedynie różnica wieku - 5 lat to dla mnie dużo 🙄
 
Zapomniałam wczoraj napisać. Z Jagódka wszystko w porządku. Serduszko bije. Mam wybrać duphaston do końca opakowania, a wizytę mam dopiero 27.10 🙈🙊 Nie wiem jak ja wytrzymam do tego czasu 🙈🙊. Ale plus jest taki, że usg I trymestru mogę zrobić za darmo w poradni. Chyba, że chciałabym z tymi markerami z krwi to wtedy prywatnie. Jest mi ciężko, robi się mega duszno...
Powiedziałam starszej córce. Cieszy się bardzo, bardzo chce mieć rodzeństwo. Przeraża mnie jedynie różnica wieku - 5 lat to dla mnie dużo 🙄
Ja nie mam jeszcze dzieci ale jak dla mnie 5 lat to idealnie bo strasze w razie czego umie się już samo jako tako ogarnąć a takie malutkie.. Ja chciałabym taka różnice właśnie. Ja też ciągle mam zadyszke i trochę mnie to zaczyna martwić i przerażać..
 
reklama
A jak z kawą pijecie czy zrezygnowałyście?, ja ograniczyłam się do jednej rozpuszczalnej rano.

Ja w 2 pierwszych ciążach starałam się nie pić kawy, a w jednej to aż mnie wręcz odrzuciło i nie mogłam przebywać w pomieszczeniu, w którym nawet godzinę wcześniej ktoś pił kawę 😉
W przedniej ciąży piłam inkę, ale poroniłam...
W tej piję 1 dziennie z expresu. 🙂

Zobacz załącznik 1179528
Hej dziewczyny powiedzcie mi bo wariuje to jest 5 tyg. Czy wy tez uważacie ze w tym tygodniu za mało sie rozwijają, nie ma widocznego ys.
Martwię się ze znowu historia się powtarza w opisie mam slabowidoczny pęcherzyk ciążowy.
Kolejna wizytę mam za 2 tyg. 😔

Nie wiadomo kiedy miałaś owulację... Może po prostu jest to bardzo wczesna ciąża i niedługo zobaczysz pęcherzyk i zarodek 🙂 trzymam kciuki ❣️

Dziewczyny a który pomiar bardziej wiarygodny ? wg pęcherzyka GS mam 6t5d a wg CRL czyli długości fasolki 6t1d.

Chyba z fasolki... Ale mnie się wydaje, że przy takich maluszkach to wystarczy, że gin źle zmierzy o mm i już coś zupełnie innego wychodzi. 😉

Dzien dobry Paniom!
Czy mogę dołączyć jako majóweczka?🙈😊
Planowany termin porodu z usg to 10 maj!
Dotychczas wszystko było okej, niestety po ostatnim współżyciu pojawiło się lekkie krwawienie i dostalam zakaz zblizen na 2 tyg i zero wysiłku fizycznego.. ćwiczenia towarzysza mi od zawsze wiec moja psychika juz odczuwa ich brak 😭
Pozdrawiam wszystkie Majoweczki 🧡

Witamy 😍 oszczędzaj się i wszystko będzie dobrze ❣️

Hej dziewczyny, ja w końcu po wizycie.
Dzidzia jest, serduszko również ❤️❤️
Termin na 10.05 😍

Super ❣️

Hej dziewczyny! 18ego wyszła mi beta 19,8 a wizytę mam 7 października. Nie powtarzałam bety bo nie chce się stresować ale nie wiem czy wytrzymam do wizyty. Co byście zrobiły na moim miejscu ? Beta wyszła niska bo przesunęła mi się owulacja bo nawet test tego dnia nie wykrywał ciąży dopiero po 2 dniach wiec ciąża jest młodziutka.

Ja bym zrobiła betę. Wiem, że dziewczyny tu zwykle nie robią. Ja robiłam. Wyszłam z założenia, że robienie kilku testów nic mi nie da, bo wiadomo, że nawet jeśli coś jest nie tak i hormon słabo przyrasta, to testy wyjdą i ja się nastawię, że jest ok, a wcale nie musi...
Czekać tydzień czy 2 też bym nie chciała, bo wiem, że i tak się wtedy stresuję każdego dnia...
Więc wolę wiedzieć.

Ta niska beta mnie lekko wystraszyła, ale no jeśli była robiona na bardzo wczesnym etapie to mogła wyjść taka niska. Nie wiem chyba źle mi zrobiło to, ze ciagle czytam tutaj o poronieniach. Nie zdawałam sobie sprawy, ze to się dzieje tak często 😭 to moja pierwsza ciąża i nawet nie wiem czy się cieszyć. Po wizycie chce powiedzieć rodzicom ale tez się np.tego obawiam czy to nie za wczesna radość. A z drugiej strony i tak ciężko będzie mi milczeć przez te 2 tygodnie.

Ja mówię zawsze dosyć wcześnie, ponieważ potrzebuję mieć kogoś, kto będzie ze mną przeżywał, z kim będę mogła się cieszyć, a jak się coś stanie, to będę miała kogoś, kto mnie pocieszy, zrozumie i pomoże... Mamie jeszcze nie powiedziałam, ale 3 przyjaciółki już wiedzą i jest mi z tym zdecydowanie lepiej 😊

Zapomniałam wczoraj napisać. Z Jagódka wszystko w porządku. Serduszko bije. Mam wybrać duphaston do końca opakowania, a wizytę mam dopiero 27.10 🙈🙊 Nie wiem jak ja wytrzymam do tego czasu 🙈🙊. Ale plus jest taki, że usg I trymestru mogę zrobić za darmo w poradni. Chyba, że chciałabym z tymi markerami z krwi to wtedy prywatnie. Jest mi ciężko, robi się mega duszno...
Powiedziałam starszej córce. Cieszy się bardzo, bardzo chce mieć rodzeństwo. Przeraża mnie jedynie różnica wieku - 5 lat to dla mnie dużo 🙄

To Ty już znasz płeć? 😶 Szybko 😉
Fajnie, że tak czujesz 🤩
 
Do góry