reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
A u mnie w przychodni była kobieta która weszła z mężem, nawet pomyślałam jak dobrze że można . A na kolejnej wizycie jak dzwoniłam się umówić upomnieli mnie że bez osób towarzyszących.
 
No i co z tego że 4... Jak się ludzie kochają i czują na siłach żeby wychowac i mają predyspozycje to czemu nie mieć? Nie przejmuj się gadaniem nawet jesli staną na Twojej drodze tacy ludzie. Ja jestem z wielodzietnej rodziny. Jestem najstarszą mam 4 siostry i brata. Brat jest 15lat młodszy ode mnie. :p
No wiem, wiem z tym, że my nie chcieliśmy 😂 tak wyszło 😂 z dnia na dzień mam to co raz bardziej w nosie 😜
 
W pt miałam 2200 i sam pecherzyk. A zaczęłam wtedy 5 tydzień dopiero. Myślę że jest czas.
Hej Dziewczyny, proszę o podpowiedź - wczoraj zrobiłam betę, wyszła 5462, czyli całkiem wysoka, a dwa dni wcześniej na usg doktor nie mogła znaleźć pęcherzyka - pisałam o rozrzedzeniu w macicy, które jej zdaniem może świadczyć, że tam jest ten pęcherzyk. Wydaje mi się, że przy takiej becie - dwa dni wcześniej musiała być w granicach 2000 powinna już dokładnie widzieć pęcherzyk :( co Wy o tym sądzicie? Któraś miała podobnie? Kolejna wizyta pod koniec września i do tego czasu osiwieję :/
 
Dziewczyny, myślicie, że jest sens robić betę po tygodniu? Ostatnie badanie robiłam w ubiegła środę, lekarz powiedział, ze już nie trzeba robić. Jednak ja cały czas mam obawy, że z dzieciątkiem coś nie tak (trauma po poronieniu). Kolejną wizytę mam dopiero za tydzień i to bez usg niestety :(
 
Ja mam dosyć silne bóle jak na miesiączkę od początku ciąży. Lekarz nic nie mówił, przepisał magnez i no spę. Dzisiaj już 7tc i jak na razie żadnych plamien i krwawień, wiec chyba to normalne
To mnie uspokoiłaś..ja tez mam od początku te bóle ale dziś musiałam nospe wziąć. Pierwsza wizyte mam dopiero 8.10.
 
reklama
Któraś z was ma może krwawienia od początku ciąży? Lekarz przepisał duphaston i magnezin do 12 tygodnia, ostatnie usg wszystko w porządku jestem dobrej myśli.
 
Do góry