reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

A jak tam wasze hormony ? Już buzują? Ja tak szybko jak się zaczynam cieszyć tak i szybko się denerwuje, partner ma kiepsko :D

Przed ciążą zakręciła się łezka w trakcie oglądania kilku filmów ale nic poza tym, a teraz to byle co i potrafię się mega wzruszyć. Denerwować też się potrafię o byle co, do mojego mówię "Specjalnie chcesz mnie denerwować", a on w sumie nic nie zrobił.
 
reklama
To mnie uspokoiłaś..ja tez mam od początku te bóle ale dziś musiałam nospe wziąć. Pierwsza wizyte mam dopiero 8.10.
Na NFZ tyle trzeba czekać? Ja bym chyba jajo zniosła :(
Z no spa nie można w razie czego przesadzać, w sensie trzeba brać jak już ciężko znieść. Siostra mi tak poradziła, brała no spe jak jej lekarz kazał, czyli 3xdziennie przez cały pierwszy trymestr i potem miała jakieś problemy przy porodzie. Ale o co dokładnie chodziło to już nie powiedziała, chyba nie chciała mnie aż tak straszyć. Jeśli któraś może wie o konsekwencjach ciągłego brania no spy to może niech się wypowie 🙏🏻
 
Ja miałam tak, że miałam mega mdłości, nie jadłam i bolące nabrzmiałe piersi, nie miałam siły na nic, a na następny dzień nagle wszystko minęło. Teraz jem wszystko, a nawet mam swoje zachcianki, piersi trochę pobolewają i mam więcej energii. Też mnie to zastanawiało czy czasem serduszko przestało bić... Ale teraz sobie tłumaczę tym, że organizm się do tego przyzwyczaił ☺ Myślę pozytywnie, że wszystko będzie dobrze, że mam to szczęście się już nie męczyć ☺
U mnie jak serduszko przestało bić ja dalej miałam mega mdłości i mega ból piersi
 
Gratuluję Ci bardzo. Będziemy miały gromadki:biggrin2:
Mam 3 córki , syna (aniołka)i teraz kolejna ciąża. Najstarsza córka już wie. Popłakała się ze szczęścia i trochę się boi żeby się sytuacja z bratem nie powtórzyła. Ale jestem dobrej myśli choć bardzo się boję
O to nie jestem sama😁 a w jakim wieku masz dzieci. Ja 14, 9 i 3
 
reklama
Do góry