reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Mam dziwne podejrzenia, że ten pęcherzyk który był wówczas widoczny to mógł być pęcherzyk ciążowy tylko jeszcze bez serduszka bo było wcześnie i Twoja ciąża okaże się najbardziej zaawansowana z nas wszystkich :) ale dziwne, że lekarz mógłby go pomylić ze zwykłym pęcherzykiem przed owulacją 🤔
Też się nad tym zastanawiam . Tylko nie wiem czy o. Go widział w macicy czy jeszcze nie . Tak przez myśl mi przemknęło że może nie chciał robić nadzieji bo z pierwszym dzidziusiem czekaliśmy do 9tyg żeby nam pogratulował że jest wszystko ok bo sam przyznał że nie chciał wcześniej gratulować bo się zmartwił bo był zbyt mały płód jak na dany tydzień i słabo bijące serduszko.
 
reklama
Ja też dziś wizyta o 18.30. już nie moge się doczekać chociaż boje się jak cholera . Wg aplikacji 6t6d a wg ostatniego USG 6t2d.
Dziewczyny jakoś się stresuje dzisiejsza wizyta. Nie wiem czemu.. może to hormony.. a może dlatego że w tamtym tyg były nudności i wymioty a od 3 dni tylko czasem mi niedobrze .. a może dlatego że szwagierka dowiedziała się w 12tyg że w 8tyg ciąży przestało bić serduszko.... Albo no nie wiem czemu . Niech już jest ta 19sta bo oszaleje!
Czekamy niecierpliwie na wasze wizyty ;)

Ja nie mam mdłości. Brzuch mnie nie boli. Dziś z rana miałam takie jakby silne nerwobóle tak ciągły w dole brzucha Ale przeszło. Jem wszystko od niczego mnie nie odrzuca. W pierwszej ciąży też tak miałam. Piersi mnie tylko bolą. Jakie czas temu jak schudłam to się cieszyłam że są mniejsze A teraz znowu porosly ogromne. Mam rozmiar 70F A one chyba są już większe :/
 
U mnie w domu przyslowiowy szpital. Mała ma katar, plus zęby , normalnie tragedia. Mąż jak to chlop najgorzej, ja sie fatalnie czuję a do tego mam tak okropne mdłości😞 próbuje nie wymiotować, bo wtedy będZie nieciekawie. :/
 
Dziewczyny macie pupile w domu?
Ja mam suczkę (mieszkam w bloku więc cały czas w domu ze mną siedzi) i dziwnie się zachowuje jakby coś czuła, że slcos się ze mną dzieje. Zaczęła mnie obserwować, a wczoraj nawet lizała mnie po brzuchu. Kładzie się obok mnie i pilnuje jak nigdy.
 
Dziewczyny macie pupile w domu?
Ja mam suczkę (mieszkam w bloku więc cały czas w domu ze mną siedzi) i dziwnie się zachowuje jakby coś czuła, że slcos się ze mną dzieje. Zaczęła mnie obserwować, a wczoraj nawet lizała mnie po brzuchu. Kładzie się obok mnie i pilnuje jak nigdy.
Dwa jamniczki suczkę i pieska i faktycznie chyba coś czują bo samiec pcha się na brzuch i tylko by się przytulał :D
 
reklama
Dziewczyny macie pupile w domu?
Ja mam suczkę (mieszkam w bloku więc cały czas w domu ze mną siedzi) i dziwnie się zachowuje jakby coś czuła, że slcos się ze mną dzieje. Zaczęła mnie obserwować, a wczoraj nawet lizała mnie po brzuchu. Kładzie się obok mnie i pilnuje jak nigdy.
Moja robi to samo! Ciagle chodzi za mną, liże mnie, przytula się. Ciekawe czy faktycznie coś czują 😁
 
Do góry