reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Właśnie wysłałam męża do sklepu po kapustę kiszoną i bułkę ☺ Będzie jedzone 😀 A Wy na co macie smaki?
Ja dzisiaj wciągam wszytskio dzisiaj jak odkurzacz a dopiero co narzekałam na brak apetytu. Właśnie zjadłam 3 kawalki pizzy i nie najdlam się. Dzisiaj wciągam owoce. Mam ochotę na te wszytskie soczyste. Winogrona, śliwki i bardzo mam ochotę na pomidory.
 
reklama
Byłam ciekawa i znalazłam to:
"Kwiat hibiskusa nie znalazł się na liście składników bezwzględnie zakazanych w diecie kobiet ciężarnych, jednak nie potwierdzono również bezpieczeństwa stosowania tego składnika. Substancje, które są zawarte w kwiatach hibiskusa mogą wpływać na czynność skurczową mięśni miednicy. Z tego też powodu lekarze mogą odradzać swoim pacjentkom picie herbaty z hibiskusa w czasie ciąży".
Chyba o to chodzi
Ale tego hibiskusa trzeba by było wypić bardzo, bardzo dużo.
 
Mówi się że hibiskus może powodować nawet poronienie. A prawie każda owocowa herbata go zawiera. Także uważajcie dziewczyny.
To ja piję herbatki owocowe, sobie sprawdze dziś skład ale w poprzednich ciążach nawet by mi to do głowy nie przyszło i piłam i było ok
 
Ja dzisiaj wciągam wszytskio dzisiaj jak odkurzacz a dopiero co narzekałam na brak apetytu. Właśnie zjadłam 3 kawalki pizzy i nie najdlam się. Dzisiaj wciągam owoce. Mam ochotę na te wszytskie soczyste. Winogrona, śliwki i bardzo mam ochotę na pomidory.
Ja też na pomidory mam ochotę.:)
 
Ja dzisiaj robiłam chili con carne ale nie ukrywam że na to mięso miałam długie zęby. Chętnie jablka kwaśne jem ogólnie wszytsko kwaśne twarożek swój z rzodkiewka na chleb. Jakiś śledzik na raz ,soki, herbaty jakoś słabo i woda mi wchodzi szybko mnie mdli. Od 2 dni boli mnie głowa że mam taki ciężki lep od kataru ale pisalyscie że różnie z tym paracetamolem i teraz nie wiem 😓
 
Ja dzisiaj wciągam wszytskio dzisiaj jak odkurzacz a dopiero co narzekałam na brak apetytu. Właśnie zjadłam 3 kawalki pizzy i nie najdlam się. Dzisiaj wciągam owoce. Mam ochotę na te wszytskie soczyste. Winogrona, śliwki i bardzo mam ochotę na pomidory.

O taak winogrona i pomidory mniam 😊
 
reklama
Ja dzisiaj robiłam chili con carne ale nie ukrywam że na to mięso miałam długie zęby. Chętnie jablka kwaśne jem ogólnie wszytsko kwaśne twarożek swój z rzodkiewka na chleb. Jakiś śledzik na raz ,soki, herbaty jakoś słabo i woda mi wchodzi szybko mnie mdli. Od 2 dni boli mnie głowa że mam taki ciężki lep od kataru ale pisalyscie że różnie z tym paracetamolem i teraz nie wiem 😓
Kup sobie w aptece plastry chłodzące (mam nadzieję że mi nie wytnie ale jakoś postaram się przemycić nazwę) a*p*a*p Ice. Mi pomaga :)
 
Do góry