reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
A jak z lekarzami czy chodzicie na NFZ czy prywatnie
Prywatnie, bo mam swoją doktor, dzięki ktorej pozbyłam się kilku rzeczy, ktore od dwóch lat utrudniały mi zajście w ciążę, a do tego jest mega dokładna i w kontakcie telefonicznym w nagłych sytuacjach. Choć trochę to kosztuje, nie ma co ukrywać 🤷🏻‍♀️🙂
 
Juz
Sie jutra doczekac nie moge..ale wiesc o blizbiakach mnie zszokowala tak ze az mialam agresora ze ,"to wszystko" nie dla mnie itd i ze za stara itd straszne emocje mba targaly ale przeszlo..i co bedzie to bedzie byle wszystko ok i zdrowe.

Mam siostry bliźniaczki na szczęście jestem od nich starsza o 7 lat to mama miała trochę lżej, bo razem ze straszym bratem jej pomagaliśmy ☺️ Może jest więcej roboty ale to jest podwójna radość <3
 
No tak grunt to znaleźć dobrego lekarza bo jak problemów nie ma to prawie każdy jest ok. Ja chodzę do dr Bobrowskiej -Bartkowiak właśnie w Słupcy i jestem bardzo zadowolona. 8 lat temu przy porodzie uratowała mi życie
No to ona mnie właśnie odesłała na patologie ciąży:) Ale ze Słupcy jest najbardziej kompetentna i jak inny lekarz w szpitalu coś zepsuje to ona naprawi :) czyli na wizyty przyjeżdżasz w moje rejony :) byłam u niej kilka razy fajna z niej babka taka bezpośredniaa :)
 
Ja ogolnie noe sadzilam ze mam jakiekolwiek zachcianki ale moj ostatnio mi sie dziwnie przygladal jak zjadlam rybe na sniadanie a chwile pozniej ogorka kiszonego i czekolade 😂wiec chyba czasem cos mi sie zachciewa🤢
 
Na szczescie poki co dwa razy zwymiotowalam po herbacie zielonej a kawa wciaz mi smakuje..mialyscie moze wzdecia? Bo ja jeszcze tydzien temu to mialam tak okropne jakbym byla w 6tym miesiacu ogromny brzuch..teraz zmalalo czasem tylko pod wieczor.
 
reklama
Do góry