reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Dzień dobry. Nieśmiało się witam, nie chce sobie jeszcze robić nadziei, poprzednim razem od początku się cieszyłam i poroniłam córeczki w 9 tygodniu.
Ostatnia miesiączka 7.08, owu 22.08. W 22 dniu cyklu brązowe plamienie. Zrobiłam test w 24 dniu cyklu i wyszła druga blada kreska. Później test w dniu spodziewanej miesiączki czyli 5.09 i już wyraźna drugą krecha. Do dziś nie ma okresu, wizyta w środę a ja umieram ze strachu, że znów będzie coś nie tak, a chyba nie poradziłabym sobie z kolejnym poronieniem.
Mamy już jedno dziecko i lekarze po poronieniu mówili, że to raczej był jednorazowy "błąd" i więcej nie powinien się powtórzyć, ale stracha mam wielkiego.

Według aplikacji termin na 14.05.
Witaj 🙂 myśl pozytywnie, będzie dobrze
 
reklama
Ale zazdroszczę [emoji3590] my narazie etap wykańczania.. Domu i siebie [emoji12]

My tez wykańczamy i w sumie czekamy już tylko za stolarzem i drzwiami w środku, ale oni będą koniec października ;p Teraz zajęliśmy się trochę ogarnięciem tego bajzlu naokoło domu ;p Ale za dużo już niestety nie pomogę. Po poronieniach wole sobie odpuścić i dmuchać na zimne :)
 
A powiedzcie moje drogie jak z kawą czy pijecie
Rano obowiązkowo parzona z jednej łyżeczki z mlekiem. Czasem po południu słabą rozpieszczalną z mlekiem wypiję [emoji3526]

Tak btw ładne dziewczyny brzuszki macie [emoji4] Ja sobie fotki miałam robić co tydzień w czwartki ale jakoś brak weny ostatnio miałam ale dzisiaj nadrobiłam. Takie zdjęcia są spoko, bo można sobie sprawdzić jak brzuszek rośnie[emoji3526] I ciekawa pamiątka na przyszłość
 
reklama
Witam dziewczyny chcialam sie przywitac..co prawda jutro dowiem sie wiecej ale poki co to pierwsze usg pokazalo termin na 7.05.21 to moja ciaza z zaskoczenia taki big surprise. 2 razy poronilam w przeciagu wlasciwie 10lat. Wtedy to nie odpowiedni partner i takie tam. A 2 mce temu zaczelam diete zdrowe odzywianie itd chcialam sie pozbyc nadmiaru kg ktorych nabralam w przeciagu 3.5 roku i tak wlasnie kolejny raz okres sie spoznial jak co 2 mce i nagle szok 2 kreski. Bylam u gina 3 tyg temu.powiedzial ze sa 2 pecherzyki i ze 20.09 bedzie wiedzial czy na pewno beda 2 dzidzie bo jedna bedzie napewno..ale strach stres robia swoje. Dostalam progesteron bo mialam poronienia wczesniej i tak na zwolnieniu jestem i czekam. 2 razy plamilam kazali lezec i odpoczywac..ech byle do jutra byle bylo dobrze pozdrawiam wszystkie mamuski terazniejsze i przyszle.
 
Do góry