reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Ja mam wizytę 21.09 ale jakoś nie oczekuje zbyt wiele po tej wizycie . Jest darmowa , jakby była płatna to bym odwołała . I potem 28.09 u innej lekarki już normalnie płatna .

@Eryka25 mam do Ciebie pytanie odnośnie Acardu i Clexane . Bierzesz oby dwa wieczorem ? Mi w sumie nikt nie powiedział jak to łączyć . Wcześniej miałam tylko Acard wieczorem .
Czytałam na grupie MTHFR Polska, że zawsze musi być przerwa między acardem i heprayną. Nie mam teraz jak szukać uzasadnienia, ale każdy bierze rano+wieczorem.

Dziewczyny, mam pytanie. Zazwyczaj w ciąży włosy się wzmacniają i gęstnieją. A ja zauważyłam wzmożone wypadanie 🙁 tak samo brwi - przerzedzają mi się. Co to może oznaczać? Czy któraś z Was też tak ma?
U mnie włosy i paznokcie to masakra... Wczoraj byłam u fryzjera wieczorem i musiałam ściąć prawie 15 cm. Jak to powiedziała fryzjerka: mam "long boba" i jest super modny :D git, ale wolę długie. W ciągu miesiąca tak się przesuszyły. Paznokcie połamane w liczbie 3 - musiałam też skrócić, z czego pierwszy poszedł tydzień po owulacji i tak myślałam, że coś musi być na rzeczy XD Masz jakiś pomysł co można jeść/suplementować w ciąży żeby nie tracić urody? Wiem, że wszystkie biotyny odpadają.
 
Ja29. 29 O super ze juz było widać serduszko. Ja też będę u ginekologa dokładnie w 5t 5 d i ciekawa jestem co wypatrzy. Dla mnie ta ciąża jest mega zaskoczeniem, chociaż mój mąż twierdzi że chciał i tak wyszło.. No i się modli o bliźniaki a u nas jest duże prawdopodobienstwo🙄
 
ja choruje na policystyczne jajniki
rok starań i zaczęliśmy diagnozę
spóźnił i się okres wiec bie brałam ciąży pod uwagę
tylko poszłam po luteina
i z usg się dowiedziałam o niespodziance
 
Mi włosy wypadają ale nie tak jak przed ciążą, bo była tragedia. Paznokcie twarde ale zauważyłam, że więcej mam tych białych plamek (na jednym paznokciu mam ich 7) nie wiem czy ma to z ciążą coś wspólnego. Na cerę też nie narzekam. W nocy śpię ale budzę się na siku, bo pęcherz pełny i boli. W dzień drzemkę też czasem robię jak już nie wyrabiam ☺️
 
ja choruje na policystyczne jajniki
rok starań i zaczęliśmy diagnozę
spóźnił i się okres wiec bie brałam ciąży pod uwagę
tylko poszłam po luteina
i z usg się dowiedziałam o niespodziance
Ja mam zespół policystycznych jajników i od 5 lat nie zabezpieczaliśmy się z mężem, w tym czasie były starania, ale od jakiś 2 lat już się nie staraliśmy, uznaliśmy będzie co będzie. Ostatni okres w naszym życiu był bardzo pracowity i mieliśmy dużo problemów, ale też bardzo często się kochaliśmy i to nie, aby zajść w ciążę, ale dlatego, że mieliśmy taką ochotę. Okres spóźniał mi się jakieś 25 dni, ale nie podejrzewałam ciąży, bo u mnie takie spóźnienia to norma. Postanowiłam jednak zrobić test, bo chciałam pójść na zakrapiane spotkanie no i zobaczyłam dwie kreski. Zawsze myślałam, że kiedy je zobaczę będzie to dla mnie największa radość, natomiast pierwsze uczucie było "o nie" i płacz. Jednak potem radość. :D:D
 
reklama
Ja29. 29 O super ze juz było widać serduszko. Ja też będę u ginekologa dokładnie w 5t 5 d i ciekawa jestem co wypatrzy. Dla mnie ta ciąża jest mega zaskoczeniem, chociaż mój mąż twierdzi że chciał i tak wyszło.. No i się modli o bliźniaki a u nas jest duże prawdopodobienstwo🙄
Ja byłam u ginekologa jak się okazało w 5 tygodniu i 1 dniu (według ostatniej miesiączki miałby to być już 8 tydzień, ale mam bardzo nieregularne i długie miesiączki) i widział tylko pęcherzyk ciążowy, po którym właśnie uznał, że to 5t1d. Potem byłam tydzień później, czyli w 6 tygodniu i było już widać ciałko żółte, ale o zarodku nic nie mówił, tylko kazał przyjechać po dwóch tygodniach. Wtedy to już będzie 8 tydzień i mam nadzieję, że zobaczę zarodek i bijące serduszko. :)
 
Do góry