reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Zobaczcie co mnie kusi od rana w lodówce. Oczywiście już pozostałości Ale nie idzie się oprzeć :)
 

Załączniki

  • 20200916_153123.jpg
    20200916_153123.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 55
Dziewczyny niestety i ja muszę się pożegnać.
Wczoraj zaczęłam plamić co w żadnej ciąży mi się nie zdarzało. Myślałam , że przejdzie i to chwilowe bo powinnam mieć miesiączkę w tym terminie, ale dzisiaj rano jeszcze większe plamienie i skrzep krwi. Pojechałam na IP i niestety na USG nie było widać dalej zarodka, pęcherzyk o nieregularnych kształtach, puste jajo i początki poronienia. Lekarz powiedział, że albo zostaje w szpitalu i farmakologicznie oczyszczam się albo idę do domu i czekam na rozwój wydarzeń i mam iść za parę dni do lekarza na kontrolę czy wszystko się w porządku. Pojechałam do domu. Wzięłam 2 dni urlopu.
Kochana, przykro mi, że tak się stało 🙁 A nie wolisz wziąć zwolnienia lekarskiego parę dni? Tak żebyś na spokojnie doszła do siebie... To nawet rodzinny Ci wystawi jak powiesz jaka jest sytuacja...
 
Zobaczcie co mnie kusi od rana w lodówce. Oczywiście już pozostałości Ale nie idzie się oprzeć :)
Ja dzisiaj w pracy jadłam torta urodzinowego koleżanki pyszny był Ale i tak mam gule w gardle bardziej mam ochotę na slone i konkrety. Jak mi sił nie zabraknie chyba pizzę zrobie w lidlomixie.

Czy bierzecie jakieś witaminy? Bo mi mąż się uparł i sama nie wiem [emoji1787]
Ja mam femibion 1
 
Dziewczyny mnie nurtuje jedna rzecz... 10 dpo beta wyszła 45, natomiast 20 dpo wyszła ponad 7500. I teraz tak licząc co 48 h od pierwszego badania po 100% wyszło by, że beta powinna wynosić ok 1500 a nie 7500. I tak się zastanawiam skąd taki duży wynik o czy to dobrze czy nie... Ten wynik drugi był teraz z poniedziałku, zrobiłam jeszcze wczoraj też równo po 48 h ale narazie czekam na wynik. Przyznam że się trochę stresuję, bo najpierw się ucieszyłam że fajnie rośnie, a po chwili zaczęłam myśleć moze nie potrzebnie... Co wy o tym sądzicie?
A może faktycznie bliźniaki?? 🙂
Ciekawe jak ten dzisiejszy wynik. A w kalkulatorze jak to wychodzi?
 
reklama
Do góry