reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Na pierwszej wizycie byłam 5t2d i był pęcherzyk 1cm, ciałko żółte i kształtował się maleńki zarodek. Wczoraj druga wizyta 7t2d - zarodek 94 mm i serduszko ♥

Ohhhhh, to widzę, że to normalne 😁 w niedzielę zjadłam 2 kawałki pizzy i myślałam, że mi rozsadzi żołądek! Mąż dziwił się, że aż tak mnie boli 😅 już więcej nie zaryzykuję 😆

Mnie ciągnie czasem przy zmianie pozycji - takie typowe rozciąganie macicy. A termin mam wg OM na 1 maja, a wg USG w tej chwili na 3 maja 🙂

Kochana, dużo odpoczywaj, rozluźnij się. Mnie tak bolało w krzyżu i brzuch jak na okres jakoś tydzień temu. Też byłam zaniepokojona, od razu się położyłam, masowałam brzuszek... I przeszło jakoś. Może Tobie też pomoże?
To termin mamy podobny. Ja z om 1 maja ale dokładnie nie pamiętam czy pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 20 czy 21 lipca😂 także 30.04 tez mi pokazuje termin. Jednak bardziej wierzę temu z usg, zobaczymy jutro😉
 
reklama
Dziewczyny, ja z takim pytaniem...
Czy tylko moje jelita i układ trawienny oszalały? Tu nawet nie chodzi o mdłości, ale o cały proces trawienny. 😅 Jakieś mikro bóle jak przy niestrawności, wzdęcia, częste wizyty w toalecie... A jem i pije praktycznie to co zwykle. 😉 Też ktoś tak ma?

Od dziecka mam problemy z tymi zaparciami i potrafiłam tydzień czasu nic... Teraz to co dwa dni ale boli jelito, gazy, brzuch wydęty, twardy jakby to był 5 miesiąc. Ostatnio gazowałam pod kołderką mężowi hehehe śmiałam się, że martwię się o jego zdrowie i nie chce, żeby raka dostał 😁 (To tak w celu humorystycznym 😀)
 
Nie, on nawet w swoim gabinecie sprzętu nie miał i właśnie się tak zdziwiłam i go zapytałam.
A on ze na usg trzeba się umówić w następnym tyg.... porażka naprawdę w szczególności ze to 6tydzien, wiec naprawdę byłoby już coś widać.
Tak jest w niektórych przychodniach. Ze na wizycie gin nie robi usg tylko trzeba się umówić. W medicover tez tak mialam przy 2 ciąży, przy trzeciej mialam usg u gina plus dodatkowe, ciekawe jak będzie jutro. Chciałabym usg.
 
Od dziecka mam problemy z tymi zaparciami i potrafiłam tydzień czasu nic... Teraz to co dwa dni ale boli jelito, gazy, brzuch wydęty, twardy jakby to był 5 miesiąc. Ostatnio gazowałam pod kołderką mężowi hehehe śmiałam się, że martwię się o jego zdrowie i nie chce, żeby raka dostał 😁 (To tak w celu humorystycznym 😀)

Może to nie jest zbyt empatyczne z mojej strony, ale trochę mi ulżyło, że nie jestem z tymi problemami sama. 😁 Mam nadzieję, ze szybko nam minie.
 
Mnie się zaczęły dziś pierwsze mdłości po jedzeniu. Byłam głodna i przy jedzeniu było wszystko ok. A po to mi się odbija i czuje gule delikatna w gardle. Tak mi jakoś nieprzyjemnie.
 
Hej! W weekend powtórzyłam test i kreska jak ta lala. Jednak odetchnę po wizycie, a to dopiero 28ego :(
IMG_20200913_133419.jpeg
 
Udało mi się dostać clexane na refundację od gina prywatnie :) A za darmo też będę mogła dostać Ale tłumaczy się że tu mu w systemie nie działa A w drugiej przychodni jak pracuje to idzie bez problemu
 
Dziewczyny, zrobiłam dzisiaj zastrzyk w brzuch, zamiast w udo i nie wiem czy zrobiłam coś nie tak czy co... Krwiak wyszedł konkretny, a na dodatek cały czas mi leci krew z miejsca wkłucia 😕 ta dziureczka jest przeciez mikroskopijna, a caly czas leci. Zakleilam plastrem to sie nasączył cały... Zastrzyk robilam o 8, a jest juz 12... Leze i sie nie ruszam, moze w koncu sie zasklepi...
 
reklama
Do góry