reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny w którym tyg ciąży byłyście na pierwszej wizycie i co było widać?
Na pierwszej wizycie byłam 5t2d i był pęcherzyk 1cm, ciałko żółte i kształtował się maleńki zarodek. Wczoraj druga wizyta 7t2d - zarodek 94 mm i serduszko ♥️
Też byłam dzisiaj na pizzy☺ niestety pizza teraz odpada, bo po jednym kawałku już coś na żołądku czułam, a że jestem bardzo za pizzą to drugi kawałek też zjadłam i to był zły pomysł, bo tak mnie męczył żołądek, że szok.. Przed ciążą zjadłam z mężem na pół dużej i było ok 😁
Ohhhhh, to widzę, że to normalne 😁 w niedzielę zjadłam 2 kawałki pizzy i myślałam, że mi rozsadzi żołądek! Mąż dziwił się, że aż tak mnie boli 😅 już więcej nie zaryzykuję 😆
A jak u Was z bólem brzucha i ogólnie brzuchem? Mnie ciągnie momentami brzuch bardzo, tak jakbym była już hoho w ciąży. Do tego brzuch jest widoczny, ja go widzę,w pracy chowam, noszę luźne bluzki, brzuch jednak jest już zdecydowanie ciążowy. Może widać szybciej bo to juz 4 ciąza.
Na kiedy wg kalkulatorów macie termin?
Mi pokazuje różnie. Od 30 kwietnia do 2 maja... Ciekawe co wyjdzie na usg. Mam dosyć długie cykle, więc raczej obstawiam maj.
No nic. Miłego dnia, ja szykuje się do pracy.
Mnie ciągnie czasem przy zmianie pozycji - takie typowe rozciąganie macicy. A termin mam wg OM na 1 maja, a wg USG w tej chwili na 3 maja 🙂
W czwartek. Ale powiem Wam że zaczynam się martwić, gdy się kładłam spać zaczęły mnie boleć mocno plecy,gdy zaszłam w ciążę tak mi kręgosłup dokucza ale to był najsilniejszy ból jaki mialam dotychczas. A w nocy obudził mnie brzuch i nie mogłam spać, tez bolało mocno taki skurczowy ból i nie wiem co się dzieje juz zaczyna boleć mnie znowu ☹
Popezednim razem pamiętam że obudziłam się na wpół połamana i z bolącym brzuchem, zaczęło się krwawienie i koniec ale wtedy juz plamilam w ciągu tygodnia po trochu. 😪😪😪
Kochana, dużo odpoczywaj, rozluźnij się. Mnie tak bolało w krzyżu i brzuch jak na okres jakoś tydzień temu. Też byłam zaniepokojona, od razu się położyłam, masowałam brzuszek... I przeszło jakoś. Może Tobie też pomoże?
 
Dziewczyny A tak z innej beczki. Zastanawiam się czy mogę umyć po jednym oknie dziennie czy sobie darować? Poczekać trochę. Jest taka pogoda A moje okna obecnie mi przyciemniają pokój od brudu 😂
 
Dziewczyny A tak z innej beczki. Zastanawiam się czy mogę umyć po jednym oknie dziennie czy sobie darować? Poczekać trochę. Jest taka pogoda A moje okna obecnie mi przyciemniają pokój od brudu 😂
Ja tydzień przed zrobieniem testu pomylam 😅 ale za dwa dni nie było efektu... Teraz tylko takie codzienne porządki mycie podłóg naczyń ☺️
 
reklama
Do góry