reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
A mozecie mi powiedziec czy badalyscie sobie same szyjke? Jaka teraz jest po pozytywnym tescie? bo ja kurcze (jak sie uda to zaczne) nie zapisalam sobie jak bylam w 1 ciazy... teraz zaczne notowac... nawet kupie sobie segregator mamaginekolg dla ciezarnych i nd wszystko chomikowac [emoji16][emoji23]
 
Hej dziewczyny 😉
Jeszcze się nie witam, ale was podczytuję. Pierwszy test negatywny, ale miesiączką nie przyszła i mam kilka objawów wczesnej ciąży, jakie miałam w poprzedniej. Albo mi się owu przesunęła, albo mam dłuższe cykle po porodzie. W każdym razie jeszcze się nie cieszę i liczę się z tym, że jednak się nie udało, zwłaszcza w 1 cyklu po porodzie 👅 poczekam kilka dni i znowu zatestuję 😉

Trzymam mocno za Was kciuki i mam nadzieję, że niedługo do was dołączę 😜
 
Hej dziewczyny 😉
Jeszcze się nie witam, ale was podczytuję. Pierwszy test negatywny, ale miesiączką nie przyszła i mam kilka objawów wczesnej ciąży, jakie miałam w poprzedniej. Albo mi się owu przesunęła, albo mam dłuższe cykle po porodzie. W każdym razie jeszcze się nie cieszę i liczę się z tym, że jednak się nie udało, zwłaszcza w 1 cyklu po porodzie 👅 poczekam kilka dni i znowu zatestuję 😉

Trzymam mocno za Was kciuki i mam nadzieję, że niedługo do was dołączę 😜
Czekamy na dobre wiadomości 😊
 
U mnie test pokazał dwie kreski ale we wtorek idę dopiero do gin. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze i doczekam się pięknego zarodka 🥰. Ja też mam problemy z tarczyca bo mam za wysokie przeciwciała atg , znowu tsh i ft3 ft4 prawidłowe, zapobiegawczo przepisali mi Euthyrox 25. Każda ma jakieś problemy z tarczyca z tego co patrze coraz częściej 😕
U mnie też niedoczynność. Przyjmuje Letrox 50 i wszystko się unormowało. Z TSH 3.6 mm teraz 0.93. We wtorek powtarzam badania i zapisuje się do ginekologa;)
 
reklama
Do góry