reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Hej dziewczyny 🤩 gratuluje 2 kreseczek! Ja bardzo chciałabym być majową mamą, @ powinnam dostać w czwartek. Mam nadzieje, że nie przyjdzie 🙂 Cykle mam 29-30 dniowe. Zastanawiam się czy mogę zrobić test przed czwartkiem i czy jest sen? Cały ten tydzień się zle czuje. Bóle podbrzusza i mdłości mi towarzyszą codziennie. Nic innego nie zauważyłam.
 
reklama
Jeśli chodzi o tsh to ja bym nie czekała tylko nawet teleporade zamawiała u lekarza. W pierwszej ciąży miałam tsh Ok 5 na początku i lekarz mnie zjechał od góry do dołu ze jestem nieodpowiedzialna. Wtedy nawet nie wiedziałam ze mam jakaś niedoczynnosc i ze powinnam się zbadać przed zajściem w ciąże. Teraz jestem pod kontrola endo. Ostatnio miałam wynik 3,69 wiec zapisała mi 75mg Letroxu .
 
Hej dziewczyny 🤩 gratuluje 2 kreseczek! Ja bardzo chciałabym być majową mamą, @ powinnam dostać w czwartek. Mam nadzieje, że nie przyjdzie 🙂 Cykle mam 29-30 dniowe. Zastanawiam się czy mogę zrobić test przed czwartkiem i czy jest sen? Cały ten tydzień się zle czuje. Bóle podbrzusza i mdłości mi towarzyszą codziennie. Nic innego nie zauważyłam.
Hej ;) nie chcę Cię nakręcić, ale też mam tylko takie objawy jak Ty😂 i też 75euthyrix😁 trzymam kciuki za dwie kreseczki✊
 
Hej dziewczyny 🤩 gratuluje 2 kreseczek! Ja bardzo chciałabym być majową mamą, @ powinnam dostać w czwartek. Mam nadzieje, że nie przyjdzie 🙂 Cykle mam 29-30 dniowe. Zastanawiam się czy mogę zrobić test przed czwartkiem i czy jest sen? Cały ten tydzień się zle czuje. Bóle podbrzusza i mdłości mi towarzyszą codziennie. Nic innego nie zauważyłam.

Hej😉 jeśli miałaś owulację w terminie możesz zrobić czuły test 2 dni przed. Mi w poprzedniej ciąży wyszła blada kreska właśnie 2 dni przed miesiączką.
Tylko jest druga strona medalu. Jeśli miałaś później owu, to wyjdzie negatywny i możesz się rozczarować 😜 Tak jak ja w tym cyklu. Zrobiłam 2 dni przed miesiączką i dupa zbita. Na razie mam 2 dni opóźnienia, trochę objawów wczesnej ciąży i się waham czy już jutro zrobić kolejny test czy czekać jeszcze kilka dni 😉 znając mnie, pewnie nie wytrzymam więcej 😜 Bo i tak się powstrzymuję, żeby nie testować codziennie. Tylko sknerstwo mnie od tego zniechęca 😂😂😂
 
Rzadko kiedy występują objawy zanim nastąpi termin spodziewanej miesiączki, bardziej psychika, u mnie 3 tyle starań 2 bez ciąży A miałam objawy i się doszukiwalam. 3 udany a objawów zero.
 
U mnie w 9dpo dwie kreski . W 8dpo cień cienia a w 9 już dość wyraźne. Czekam jednak na termin @ do 9.09 chociaż jestem dobrej myśli 😊
Termin niby na 18.05 ale licząc od owulacji (a miałam bardzo wcześnie w tym cyklu) wychodzi 13go. Więc zakładam 15.05 a jak dobrze pójdzie to będę się trzymała daty która mi poda lekarz z USG
 
Jesteś dzisiaj 9 dpo? To termin okresu masz na 4 września a nie 9. Liczy się 14 dni po owulacji.
U mnie w 9dpo dwie kreski . W 8dpo cień cienia a w 9 już dość wyraźne. Czekam jednak na termin @ do 9.09 chociaż jestem dobrej myśli [emoji4]
Termin niby na 18.05 ale licząc od owulacji (a miałam bardzo wcześnie w tym cyklu) wychodzi 13go. Więc zakładam 15.05 a jak dobrze pójdzie to będę się trzymała daty która mi poda lekarz z USG
 
reklama
Do góry