reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Jesteś dzisiaj 9 dpo? To termin okresu masz na 4 września a nie 9. Liczy się 14 dni po owulacji.
Nie do końca się chce sugerować tym terminem więc czekam do 9go tak jak planowo powinnam dostać @. Tak jak pisałam owulację miałam nietypowo bardzo wcześnie dosłownie zaraz po @ a przy cyklach 30 dniowych to jest bardzo bardzo wcześnie.

Po prostu będę pewniejsza jak ten 9ty minie jednak.
 
reklama
U mnie już porządne krechy. Bije się z myślami czy iść na betę czy czekać do lekarza, żeby chociaż zobaczyć czy jest cokolwiek w macicy🙈
 

Załączniki

  • 20200830_202247.jpg
    20200830_202247.jpg
    907,8 KB · Wyświetleń: 173
U mnie już porządne krechy. Bije się z myślami czy iść na betę czy czekać do lekarza, żeby chociaż zobaczyć czy jest cokolwiek w macicy🙈
Dzisiaj powtorzylam test, krecha dalej słaba ale mocniejsza niż wczoraj, trzymajcie kciuki ;) myślę by w środku tygodnia iść na bete, a zastanawiam się kiedy do lekarza w 5 czy 6 tygodniu jak myślicie 🤔?

Gratuluję wam serdecznie ❤️

Jeśli na nic nie chorujecie, to do ginekologa po skończonym 6 tygodniu, a najlepiej po 7, bo wtedy widać już serduszko. Jak jest sam pęcherzyk ciążowy, w którym nie widać zarodka, to dla mnie w ogóle szkoda iść. Bierzcie tylko witaminy, koniecznie kwas foliowy i myślcie pozytywnie 😉

U mnie nadal 1 krecha. 31 dzień cyklu, wydzielina, jak na owulacje 👅 Trochę dla mnie nietypowo, bo cykle zawsze mam 27 dniowe. No, ale nic, po porodzie, wszystko mogło się zmienić 😉
Poczekam do weekendu, jak miesiączka nie przyjdzie, to znowu zatestuję.
 
reklama
Gratuluję wam serdecznie ❤️

Jeśli na nic nie chorujecie, to do ginekologa po skończonym 6 tygodniu, a najlepiej po 7, bo wtedy widać już serduszko. Jak jest sam pęcherzyk ciążowy, w którym nie widać zarodka, to dla mnie w ogóle szkoda iść. Bierzcie tylko witaminy, koniecznie kwas foliowy i myślcie pozytywnie 😉

U mnie nadal 1 krecha. 31 dzień cyklu, wydzielina, jak na owulacje 👅 Trochę dla mnie nietypowo, bo cykle zawsze mam 27 dniowe. No, ale nic, po porodzie, wszystko mogło się zmienić 😉
Poczekam do weekendu, jak miesiączka nie przyjdzie, to znowu zatestuję.
Trzymam kciuki za dwie krechy. Ja idę jednak jutro, bo potem nie mam z kim dziecja zostawić a w nastepnym tyg mnie nie będzie. Wiem, ze za wcześnie, ale licze co kolwiek w macicy zobaczyć. I mam niedoczynność tarczycy.
 
Do góry