reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny a czy na Waszym prenatalnym lekarz tez tak mocno dociskał głowicę ? W pewnym momencie to aż mnie bolało tak dociskał bo dzidzia znowu średnio chciała współpracować i tak trząsł mi tym brzuchem ze już naprawdę miaaaalam dosyć 😅
Nagrał mi na pendrive nagranie z tego usg jak moj narzeczony zobaczył to aż przestraszony był czy to na pewno bezpiecznie takie potrząsanie tym brzuchem 😅
Ja jeszcze nie miałam "brzuchowo" usg tylko normalnie dopochwowo. A niby słyszałam, że w 12 już tak można 😁
 
Ja jeszcze nie miałam "brzuchowo" usg tylko normalnie dopochwowo. A niby słyszałam, że w 12 już tak można 😁
Miałaś prenatalne tez dopochwowe? A to aż jestem w szoku, myślałam ze to się robi tylko przez brzuch 🥰
Z usg ci lekarz już stwierdził 13 tyg płeć dziecka?
Tak, już nawet jak byłam w 10 tyg moja prowadząca mówiła ze widzi siusiaka a teraz na prenatalnym inny ginekolog pwokeddial ze na pewno chłopak, bawet pokazywał mi na ekranie w którym miejscu dokładnie on się znajduje 😂😅
 
Dziewczyny a czy na Waszym prenatalnym lekarz tez tak mocno dociskał głowicę ? W pewnym momencie to aż mnie bolało tak dociskał bo dzidzia znowu średnio chciała współpracować i tak trząsł mi tym brzuchem ze już naprawdę miaaaalam dosyć 😅
Nagrał mi na pendrive nagranie z tego usg jak moj narzeczony zobaczył to aż przestraszony był czy to na pewno bezpiecznie takie potrząsanie tym brzuchem 😅

Myślałam, ze tylko mnie to bolało 😅 całe badanie trwało pół godziny i na koniec już miałam serdecznie dość. Zdecydowanie wole dopochwowo 😅
 
Mi jedno z pierwszych usg pokazało 8t0, a na kolejnym jak byłam powinnam być w 11t5d, a okazało się, że to 12t6d, nie wiem skąd takie przesunięcie i jestem ciekawa, czy teraz znowu jakieś będzie. Teraz na wizycie powinnam być w 17t2d.
No właśnie wkurzona byłam bo to pierwsze usg niby najdokładniej mówi, a potem to już dzieciaczki w swoim własnym tempie rosną i stąd te różnice.
 
reklama
Do góry