reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Nurtuje mnie jedna sprawa. Linea Negra. Pojawia się ona w późniejszym okresie ciąży, ja ją mam od kiedy pamiętam. Jaka może być tego przyczyna, że ta linia pojawia się bez ciąży?
Szczerze mówiąc nie wiem :) może hormony ? Ja się jej nabawiłam w poprzedniej ciąży i faktycznie jest coraz jaśniejsza, ale do tej pory nie zeszła, a już jestem prawie 11 miesięcy po porodzie. Pewnie już nie zdąży zejśc i zaraz zacznie znowu ciemnieć :D
 
reklama
Szczerze mówiąc nie wiem :) może hormony ? Ja się jej nabawiłam w poprzedniej ciąży i faktycznie jest coraz jaśniejsza, ale do tej pory nie zeszła, a już jestem prawie 11 miesięcy po porodzie. Pewnie już nie zdąży zejśc i zaraz zacznie znowu ciemnieć :D
Mam PCOS, w związku z tym zaburzenia hormonalne, więc może od tego..
 
Też mam odkąd pamiętam. Z wiekiem zrobiła się jaśniejsza. Myślę, że to jest taka nasza uroda🙂
No właśnie, tylko że nigdzie w internecie nie znalazłam info o tym, że ona może się pojawić bez zmian hormonalnych, które przynosi ciąża. Dlatego się dziwię, ale ze mialam od zawsze zaburzenia hormonalne (PCOS), to może jednak przez to.
 
Dziewczyny a zastanawialyscie się już może coś nad wózkiem? Bądź macie wózki po swoich dzieciach? Jeśli tak to jakie?
Ostatnio zaczęłam bardziej się interesować i trochę przeraza mnie ilość dostępnych modeli 😆 nie wiem zupełnie na jaki się za pare miesięcy zdecydować 🤣
 
Dziewczyny a zastanawialyscie się już może coś nad wózkiem? Bądź macie wózki po swoich dzieciach? Jeśli tak to jakie?
Ostatnio zaczęłam bardziej się interesować i trochę przeraza mnie ilość dostępnych modeli 😆 nie wiem zupełnie na jaki się za pare miesięcy zdecydować 🤣
Ja już troche patrzyłam, bo to chyba będzie jeden z większych wydatkow :D O ile nie odziedzicze jakiegoś po kimś, to planujemy kupić nowy, 2w1, żeby był na parę lat :D
Patrzyłam na tą firmę, cenowo w miare ok (nie chcemy wydawać kilka tys. zł, no tak max coś ok. 1500 zł). Ale nie znam opinii, znalazałam tylko na stronach w którch polecają tą firmę, ale czy to były posty sponsorowowane to cholera wie :p
 
Ja już troche patrzyłam, bo to chyba będzie jeden z większych wydatkow :D O ile nie odziedzicze jakiegoś po kimś, to planujemy kupić nowy, 2w1, żeby był na parę lat :D
Patrzyłam na tą firmę, cenowo w miare ok (nie chcemy wydawać kilka tys. zł, no tak max coś ok. 1500 zł). Ale nie znam opinii, znalazałam tylko na stronach w którch polecają tą firmę, ale czy to były posty sponsorowowane to cholera wie :p
Mi z kolei spodobał się espiro only za 1600-1800 złoty i tez 2w1. Bardzo mi się podoba wizualnie, no i narzeczonym dużo jeździmy do rodziców na wies wiec chcieliśmy żeby był dosyć kompaktowy i nie zajmował dużo miejsca. Ale znowu czytałam ze amortyzacji właściwie to on nie ma i z tego względu zastanawiam się czy to dobry byłby wybór 😅
 
Ja mam jeszcze po poprzednim dziecku, mąż musi tylko doprowadzić do ładu, bo się przeleżał trochę w garażu, ale nie zamienię na żaden inny: Emmaljunga edge duo combi. Duże pompowane koła z amortyzacją, przekładana rączka, całkowicie wyjmowana tapicerka do prania i mnóstwo innych ułatwiających życie bździutów. :) (Ale miejsca zajmuje sporo i lekki nie jest).
Muszę tylko fotelik do samochodu dokupić, bo poprzednio miałam pożyczony (moja głupota własna).
 
Odnośnie wózków to my mamy Maxi Cosi Mura 4 plus (gondola + spacerówka) i do tego fotelik samochodiwy z bazą, a jeśli chodzi o sam wózek spacerowy to dadatkowo mamy Joile Litetrax 4 flex signature.
Na razie nie kupuję dodatkowego wózka a jak bobo się urodzi to zobaczymy czy tak dam radę czy jednak będę potrzebować wózka podwójnego dla dzieci rok po roku :)
 
reklama
Ja kupowałam wózek 3 w 1 i to był błąd, o ile gondola fajna, to ze spacerówki nie byłam zadowolona, teraz na pewno dokupię do tego nową spacerówkę jak brzdąc wyrośnie mi z gondoli :)
Dziewczyny, czy Was też tak bolą jajniki? Od kilku dni bardzo mnie kłuje prawy jajnik (a to na lewym mam tego torbiela), staram się jakoś funkcjonować, ale boję się, że coś jest nie tak :/ pod koniec listopada mam dopiero kolejną wizytę...
 
Do góry