reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Hey, dostałam dzisiaj wyniki sanco... I szczerze nie wiem co mam myśleć, ponieważ dostałam wynik tylko odnoście tych trzech trisomii, a brakuje tych delecji i duplikacji. Porównywałam wynik z wynikiem koleżanki i ona to ma. Obie robiłyśmy wersje podstawową. Kolejna rzecz jest taka że wczoraj miałam wizytę i lekarz był wręcz pewny że będzie dziewczynka (lekarz podobno jeden z lepszych odnoście odczytu obrazu z USG) no i nawet mierzył dziecku szparkę między nogami 😁, na wyniku natomiast jest chłopiec. I moje pytanie, czy jest możliwe aby na wyniku z krwi był błąd, lub dostałam wynik należący do kogoś innego? Coś za dużo tych nie zgodności i nie wiem już nie popadam w paranoję. Wynik odnośnie trisomii jest prawidłowy.
 
Hey, dostałam dzisiaj wyniki sanco... I szczerze nie wiem co mam myśleć, ponieważ dostałam wynik tylko odnoście tych trzech trisomii, a brakuje tych delecji i duplikacji. Porównywałam wynik z wynikiem koleżanki i ona to ma. Obie robiłyśmy wersje podstawową. Kolejna rzecz jest taka że wczoraj miałam wizytę i lekarz był wręcz pewny że będzie dziewczynka (lekarz podobno jeden z lepszych odnoście odczytu obrazu z USG) no i nawet mierzył dziecku szparkę między nogami 😁, na wyniku natomiast jest chłopiec. I moje pytanie, czy jest możliwe aby na wyniku z krwi był błąd, lub dostałam wynik należący do kogoś innego? Coś za dużo tych nie zgodności i nie wiem już nie popadam w paranoję. Wynik odnośnie trisomii jest prawidłowy.
Okresleniem plci przez lekarza w tak mlodej ciazy to jedynie domysly, moze trafić ma 50% szans.mi w 17tyg mowili ze dziewczynka a wyszedl chlopiec wiec wiesz.
W sanco podstawowym nie ma ryzyka delecji duplikacji
 
Okresleniem plci przez lekarza w tak mlodej ciazy to jedynie domysly, moze trafić ma 50% szans.mi w 17tyg mowili ze dziewczynka a wyszedl chlopiec wiec wiesz.
W sanco podstawowym nie ma ryzyka delecji duplikacji
Jest i koleżanka miała wynik razem z tym.
Screenshot_2020-11-13-22-06-15-283_com.android.chrome.jpg
 
Cześć dziewczyny :) U mnie dzisiaj 12+3 teoretycznie termin na 25 maja. Poczytałam troszkę o Waszym odżywianiu i innych dolegliwościach i od razu trochę mi lepiej, ze nie jestem jakimś odmieńcem. W moim przypadku zjedzenie czegokolwiek wiąże się z okropnymi mdlosciami i wymiotami,trwa to mniej więcej od 5 tc. Mam juz serdecznie dosyć tych dolegliwości, brak ochoty na jedzenie, ba nawet picie herbaty czy wody nie raz wiązało się z męczarnia przez pół dnia. Szczerze boje się że nie dostarczam swojemu organizmowi i maleństwu wystarczających ilości płynów i innych składników. Zmuszam się wręcz do zjedzenia choć suchej bulki czy banana, a i z tym bywa różnie... Próbowałam już naparu z imbiru, ale to też niestety nie przyniosło żadnych rezultatów. Chciałam Was zapytac czy Wam coś pomogło na takie ciążowe rewelacje? Powoli tracę nadzieje, że w ogóle mi te mdłość miną (moja mama męczyła się 9 miesięcy). Niestety wizytę u gina mam dopiero 25.11. Ostatnia mialam miesiąc temu i lekarz nic mi nie przepisał. Przez sytuacje z koronką przychodnia zamknięta od kolo 2 tygodni i zero kontaktu z lekarzem. A u mnie w mieście niestety terminów do innych brak...
Mnie pomagały cukierki imbirowe Ale tylko na chwilę. A w krytycznych sytuacjach lekarz przepisał mi malox (to brałam ) chyba pomogło Ale smakowało jak domestos :) i rennie

Mnie z kolei wogóle odrzuciło od jakichkolwiek ryb A jadłam często przed ciążą
 
Wreszcie weekendzik 🥳

Słuchajcie, a smarujecie się już czymś przeciwko rozstępom? Macie coś fajnego do polecenia? Ja myślałam o jakimś sprcyfiku musteli, bo mi ktoś kiedyś polecał. Mi po pierwszej ciąży zostały 😟 , ale wtedy to raz, że nie smarowałam się niczym regularnie, dwa, że brzuch mi bardziej skokowo rósł i pewnie i tak nic by to nie dało. Niemniej jednak więcej mi nie potrzeba...
 
Ale produkujecie wpisy dziewczyny,dobrze że czytać lubię to lektura z rana jak znalazł😂 dzisiaj trochę głowa mnie boli znowu spać nie mogłam, macie jakieś sposoby na bezsenność?
 
reklama
Wreszcie weekendzik 🥳

Słuchajcie, a smarujecie się już czymś przeciwko rozstępom? Macie coś fajnego do polecenia? Ja myślałam o jakimś sprcyfiku musteli, bo mi ktoś kiedyś polecał. Mi po pierwszej ciąży zostały 😟 , ale wtedy to raz, że nie smarowałam się niczym regularnie, dwa, że brzuch mi bardziej skokowo rósł i pewnie i tak nic by to nie dało. Niemniej jednak więcej mi nie potrzeba...
No właśnie ja też myślę czym tu smarować bo po poprzednich ciążach zostało trochę tych rozstępów a po co mieć więcej 😁
 
Do góry