reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ja się na to nastawiałam, bo poprzednio wszystkie mdłości, słabości i dolegliwości przeszło w momencie przekroczenia 12 tc jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki...
Ale myślę, że to też przez to zasiedzenie w domu... człowiek nigdzie nie wychodzi, ja to tylko turlam się między łóżkiem a biurkiem, normalnie zakupy robią się wyprawą :(
Planowałam wyjechać na ostatni weekend oodwiedzić męża, to hotele zamknęli :/ A byśmy na pewno się gdzieś ruszyli.
Niekoniecznie to kwestia zasiedzenia. Ja pracuję, ćwiczę, a mimo to byłam taka zmęczona i senna.
 
reklama
Hejo :) podczytuje was jak moge czyli nei tak czesto :) My mamy termin na 11 maja :) a aktualnie mamy 14 tydzien :) mam nadzieje ze bedzie to ta upragniona dziewczynka bo synek juz w domciu jest hihi :) Wogóle dzisiaj sie ważyłam i juz mam 2 kg na plusie mam nadzieje że nie przytyje 20 kg jak w poprzedniej ciązy ;/ a ogólnie u nas wszystko ok badania ok :)
 
Dziewczyny, a tak się zastanawiam... Jak u was na ten moment z ubraniami? Mi wskakuje 14tc, a ja już się mieszczą w coraz mniej rzeczy... przed ciąża miałam xs/s, a teraz w M mi ciasno. Nie chce kupować co rusz nowych rzeczy, a domyślam się, że na te spodnie ciążowe jeszcze za wczas. Brzuch już lekko zaokrąglony, mniejszy na pewno nie będzie, a ja nie mogę tak wszędzie w leginsach paradować. Jak wy sobie z tym radzicie?
 
Dziewczyny, a tak się zastanawiam... Jak u was na ten moment z ubraniami? Mi wskakuje 14tc, a ja już się mieszczą w coraz mniej rzeczy... przed ciąża miałam xs/s, a teraz w M mi ciasno. Nie chce kupować co rusz nowych rzeczy, a domyślam się, że na te spodnie ciążowe jeszcze za wczas. Brzuch już lekko zaokrąglony, mniejszy na pewno nie będzie, a ja nie mogę tak wszędzie w leginsach paradować. Jak wy sobie z tym radzicie?
Ja już od paru tygodni mam spodnie ciążowe, chodze tez w sukienkach z rajstopami ciazowymi. W spodnie to juz w 8 tyg sie nie miescilam. A przytylam 2kg, poprostu mam duzy, wystajacy brzuch
 
Ja już od paru tygodni mam spodnie ciążowe, chodze tez w sukienkach z rajstopami ciazowymi. W spodnie to juz w 8 tyg sie nie miescilam. A przytylam 2kg, poprostu mam duzy, wystajacy brzuch
Oj, ja tak samo. Nawet mi teraz z wagi między jedną a drugą wizytą kg zszedł, a śmigam w ciążowych leginsach, bo jak zwykłe spodnie zapinałam to mnie w brzuch uciskały... :o dla mnie to szok, bo poprzednio w 5 mscu takiego wybrzuszenia nie miałam jak teraz i żadnych ciążowych ciuchów nie potrzebowałam. :errr:
 
Mnie teraz mdli wieczorami a dziś zaczaczelo boleć mnie podbrzusze

Mnie też mdli wieczorami. Do tego dochodzi zgaga i refluks☹️

U mnie 12 tydzien a czuje się chyb gorzej niż wcześniej. Jestem strasznie oslabiona, wyzwaniem jest dla mnie wstanie i ubranie się nie mówiąc o wyjściu z domu.
Nigdy nie miałam takiego braku energii, juz martwie się czy to nie jakis Covid chociaz innych objawow nie mam.
Ma któraś z Was tak ze towarzyszy jej takie zmęczenie?

Ja też tak od 12 tygodnia się tak czuję. Od kawy parzonej odrzuciło, mięsa, jajka też. Wszystko co jem siedzi na żołądku. Il trymestr przywitałam rzygiem frytkowym. Przyjmuję tylko surówki. Dni takie, że najchętniej bym z łóżka nie wychodziła. Gdyby nie piesek to tak by było😁 Często głowa boli (to od niskiego ciśnienia pewnie). Ogólnie jesienna chandra nie pozwala mi się cieszyć pierwszą ciążą☹️ Dzisiaj jestem
14+5.
 
Dziewczyny, a tak się zastanawiam... Jak u was na ten moment z ubraniami? Mi wskakuje 14tc, a ja już się mieszczą w coraz mniej rzeczy... przed ciąża miałam xs/s, a teraz w M mi ciasno. Nie chce kupować co rusz nowych rzeczy, a domyślam się, że na te spodnie ciążowe jeszcze za wczas. Brzuch już lekko zaokrąglony, mniejszy na pewno nie będzie, a ja nie mogę tak wszędzie w leginsach paradować. Jak wy sobie z tym radzicie?

Biodrówki, które bardzo lubię odpadają. Kiedyś kupiłam z wysokim stanem takie dziwne workowate. Ogólnie żałowałam, że je kupiłam. Teraz musiałam je przeprosić, gdyż uratowały mu tyłek🙂 W szmateksie kupiłam sobie 2 pary spodni ciążowych ale są za duże na mnie (jeszcze nie ten brzuch).
 
reklama
Dziewczyny, a tak się zastanawiam... Jak u was na ten moment z ubraniami? Mi wskakuje 14tc, a ja już się mieszczą w coraz mniej rzeczy... przed ciąża miałam xs/s, a teraz w M mi ciasno. Nie chce kupować co rusz nowych rzeczy, a domyślam się, że na te spodnie ciążowe jeszcze za wczas. Brzuch już lekko zaokrąglony, mniejszy na pewno nie będzie, a ja nie mogę tak wszędzie w leginsach paradować. Jak wy sobie z tym radzicie?
Ja mam kilka spodni S i kilka M. S noszę, ale muszę rozpinać guzik, nie widać tego, więc nie ma problemu. A M zapinam się, ale jak siadam też rozpinam i też nie widzę w tym nic złego. 😁
 
Do góry