reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Ale Wy drukujecie😂😂😂 znowu się pogubiłam🙈 cześć wszystkim nowym dziewczynom😀 a "stare" mam nadzieję, ze coś też piszą. Mam w czwartek wizytę. Juz sie stresuje czy ❤ bije Maleństwu🙈
 
I w ogóle lekarz kazał mi odstawić luteine i mam nadzieję, że nic nie będzie 😀

Ja mam wizytę jutro i tak samo o niczym innym nie myśle, tylko czy serducho dalej bije. Co to progesteronu to mi lekarka powiedziała ze minimum do 18/20tc będę musiała brać Duphaston przy moich niedoborach. 😅
Najwyraźniej u Ciebie wszystko musi być git! 😄
 
Dziewczyny, a tak abstrahując od tych wszystkich dolegliwości znalazłam jeden plus. Ciekawa jestem, czy któraś z was też tego doświadcza i z czego to wynika. Od kiedy jestem w ciąży i to już od samego początku, aż do teraz orgazm przeżywam o wiele bardziej intensywnie. 😁
To fakt :) ale w pierwszym trymestrze ze strachu trochę sie ograniczamy :D od drugiego się zacznie szaleństwo :p
 
Ale Wy drukujecie😂😂😂 znowu się pogubiłam🙈 cześć wszystkim nowym dziewczynom😀 a "stare" mam nadzieję, ze coś też piszą. Mam w czwartek wizytę. Juz sie stresuje czy ❤ bije Maleństwu🙈
O której masz? 🙂 też idę w czwartek i mam mega stresik, na szczęście w pracy się dużo dzieje to szybciej mija czas. Ja wstępnie mam na 18, ale może być poślizg.
 
Dziewczyny a jak to u Was jest z objawami? Ja jestem 8+2, objawy mi przeszły, wcześniej bolały mnie piersi, teraz są tylko większe bez bólu, brzuch dosyć mocno pobolewał teraz rzadko, nudności ogólnie miałam od początku bardzo rzadko. Narazie doszedł mi tylko ból kręgosłupa na dole, zmęczenie i mega ochota na słodkie. Mam nadzieję że wszystko jest okej, byłam ostatnio w 7+4 i wszystko było okej, szkrab rósł, serduszko bilo. Niech już będzie 21, wtedy mam kolejne USG
 
Cześć Dziewczyny, jak samopoczucie? Ja ostatnio mega zakręcona jestem, dzisiaj pierwszy raz w życiu mi się zdarzyło, że poszłam na badania hormonów tarczycy (od 7 lat mam zdiagnozowane Hashimoto) i rano wzięłam letrox 😤 Generalnie czytałam, że na TSH nie ma to dużego wpływ, ale na ft4 owszem. Pocieszam się tylko, że głównie zależy mi na zobaczeniu spadku TSH (najpierw urosło do 2,6 a potem mimo większej dawki do 3,6) 😔 Mam nadzieję, że szybko uda się zbić, bo oba wyniki były powyżej normy, a przed ciążą parę lat miałam idealnie wartość TSH 1,2.
 
reklama
Dziewczyny a jak to u Was jest z objawami? Ja jestem 8+2, objawy mi przeszły, wcześniej bolały mnie piersi, teraz są tylko większe bez bólu, brzuch dosyć mocno pobolewał teraz rzadko, nudności ogólnie miałam od początku bardzo rzadko. Narazie doszedł mi tylko ból kręgosłupa na dole, zmęczenie i mega ochota na słodkie. Mam nadzieję że wszystko jest okej, byłam ostatnio w 7+4 i wszystko było okej, szkrab rósł, serduszko bilo. Niech dzie
Ja dzisiaj 7+3 według om a według usg 7+5 i powiem tak ja nie miałam żadnych objawów tylko piersi mnie bolały I zmęczona byłam a odkąd zaczęłam brać duphaston i luteinę mam co rano delikatne mdłości, które niestety coraz częściej doprowadzają do wymiotów, jestem okropnie zmęczona najchętniej bym spała non stop...
 
Do góry