reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ja mam sie zgłosić na prenatalne za 2 tygodnie, czyli to będzie 26.10. Tylko, że mój lekarz zrobi mi tylko i wyłącznie takie dokładne USG, bo on nie ma uprawnień do typowych badań prenatalnych z testem Pappa. Na te typowe chyba nie będę szła w ogóle, tylko na samo USG do mojego gina.

A który to u Ciebie będzie tydzień?
skończony 12
 
reklama
Cześć wszystkim. Moja pierwsza ciąża, 8 tydzień i czytając wpisy chyba bez większych dolegliwości, mam niedoczynność tarczycy więc muszę tego pilnować. Mam trochę mniej siły, ale dotychczas byłam mega aktywna plus kochająca swoją pracę, więc pilnuje się żeby trochę przystopować. Na senność widzę że pomagają umiarkowane ćwiczenia, lekarz nie ma nic przeciwko, ale wiadomo że to indywidualna kwestia. Na zaparcia polecam poranna owsiankę z kefirem.
Jestem ciekawa czy są tu pracujące ciężarówki?
Ja nadal pracuje. A dokładnie wróciłam w połowie sierpnia po macierzyńskim do pracy a we wrześniu okazało się że jestem w ciąży [emoji85]
W pierwszej ciąży pracowałam do 8 miesiaca a teraz sama nie wiem ile dam radę.
dziewczyny wczoraj dopadł mnie mega głowy
co wy wtedy robicie
Ja jak juz nie mogę wytrzymać i zwijam się z bólu biorę paracetamol.
To pytanie z innej beczki dziewczyny... Jako że to moja pierwsza ciąża, która doszła AŻ do tego momentu (10+2) zastanawiam się czy możliwe jest żebym tak wcześnie zobaczyła początki ciążowego brzuszka. [emoji85]
Budowę mam normalną, BMI w normie, zaczynałam z wagą 65kg (waga narazie tylko +1kg) załatwiam się normalnie (bez problemów z zaparciami), a tu kurczę spodnie ciasne, a w legginsach normalnie widać mały odstający brzuszek. [emoji85][emoji28] To możliwe? Któraś ma/miała podobnie? Czy sobie wkręcam...? [emoji28]
Możliwe :)
Też budzicie się w nocy i przez parę godzin nie możecie zasnąć? :/
Dzisiaj tak miałam, obudziłam się w nocy, nie mogłam zasnąć , dopiero nad ranem - kiedy już powinnam wstawać do pracy :/
I nudności zaczęły się na nowo (na szczęście nie pomagają biszkopty....)
Mnie od tygodnia męczą problemy ze snem.. nie mogę zasnąć w nocy a później w dzień chodzę nieprzytomna :(
Hej dziewczyny :) i ja się dołączam do majówek :) jesteśmy 8+0 wstępny termin na 22 maja:) życzę Wam dużo zdrówka i siły [emoji8]
Witaj !! :)
 
Dziewczyny, a tak abstrahując od tych wszystkich dolegliwości znalazłam jeden plus. Ciekawa jestem, czy któraś z was też tego doświadcza i z czego to wynika. Od kiedy jestem w ciąży i to już od samego początku, aż do teraz orgazm przeżywam o wiele bardziej intensywnie. 😁
 
Ja zdjęłam nie ze strachu tylko po prostu miałam tak słabe ze musiałam sobie zrobić trochę przerwy od hybrydy bo bym chyba niedługo została bez paznokci 😂
Aaa☺😂 ale w sumie jest taka lista substancji, których raczej nie powinno się stosować zwłaszcza w ciąży. Dlatego hmm trzeba w razie czego przeczytać artykul ciąża a hybrydy w necie, zrobić listę i czytać składy baz, topow lakierów ;) a i w sumie zwykłych lakierów i odżywek też. 🙈
 
Dziewczyny, a tak abstrahując od tych wszystkich dolegliwości znalazłam jeden plus. Ciekawa jestem, czy któraś z was też tego doświadcza i z czego to wynika. Od kiedy jestem w ciąży i to już od samego początku, aż do teraz orgazm przeżywam o wiele bardziej intensywnie. 😁
No nie wypowiem się w tym temacie, bo od testu mamy post🙈😂
 
Aż tak? Sadzilam ze to po prostu od może zbyt mocnego matowienia czy coś albo może od ściągania frezarka bo mam takie tylko 2 paznokcie na samym wolnym brzegu paznokcia, jeszcse teoche i będzie to do obcięcia..
Według mnie też powinnaś pójść do dermatologa. Myślałam, ze masz tylko poniszczone paznokcie, ale w tej sytuacji to moze być uczulenie albo coś sie wdalo :/ a czy kosmetyczka czysto pracowala i sterylizowala narzędzia, używała jednorazowych pilnikow itp?
 
Ojej a dlaczego? Masz zagrożoną ciążę?
Niestety tak 😞 rok temu jak byłam w ciąży, po orgazmie przy skurczach moja macica "wyrzuciła" krwiaka. Jak zobaczyłam krew i ogromne skrzepy prawie zemdlalam. Teraz tez bylam w szpitalu, mimo abstynencji, ale wrazie czego nie darowalabym sobie. Nadrobimy po połogu:) albo po 37 tyg. 😀
 
reklama
ja tez szykuje się na dostawne chicco next2me. Miała je siostra mojego faceta i bardzo sobie chwali. Ja niestety będę mieć bardzo mało miejsca wiec dla mnie to jedyne wyjście. Myśle, ze super mieć dziecko tak blisko siebie.
Ja też chcę dostawne, ale kompletnie nie mam pojęcia czym się różnią modele oprócz firma i ceną.
 
Do góry