reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2021

Mialam identycznie - przy tabletkach anty cera mi sie piekna zrobila, po odstawieniu taki tradzik jakiego nigdy nie mialam... Skonczylo sie na antybiotyku i masciach, bo nie moglam sobie z tym poradzic...
No ja niestety zaraz za starania się wzięłam to już nie jeździłam po lekarzach. Oczyszczam ja jak mogę ale jest taka.tlusta teraz że masakra. A może macie dziewczyny właśnie jakieś sprawdzone kosmetyki na taką.problematyczna skórę? Ja wstyd się przyznać ale jakoś nigdy nie mocno o twarz nie dbalam. Krem jak kupię to użyje tydzień i leży w szufladzie 🤦‍♀️
 
reklama
No ja niestety zaraz za starania się wzięłam to już nie jeździłam po lekarzach. Oczyszczam ja jak mogę ale jest taka.tlusta teraz że masakra. A może macie dziewczyny właśnie jakieś sprawdzone kosmetyki na taką.problematyczna skórę? Ja wstyd się przyznać ale jakoś nigdy nie mocno o twarz nie dbalam. Krem jak kupię to użyje tydzień i leży w szufladzie 🤦‍♀️
Ja właśnie kremów nie używam, bo zawsze mi po nich syfki wychodzą 🤷‍♀️. Ale doradzono mi kiedyś abym do zmywania uzywala mleczka do demakijazu i potem toniku. Byle nie plynu micelarnego. I u mnie daje to efekt poki co, ale wszystko zalezy od rodzaju cery.
 
Ja właśnie kremów nie używam, bo zawsze mi po nich syfki wychodzą 🤷‍♀️. Ale doradzono mi kiedyś abym do zmywania uzywala mleczka do demakijazu i potem toniku. Byle nie plynu micelarnego. I u mnie daje to efekt poki co, ale wszystko zalezy od rodzaju cery.
Też mi się wydawalo że kremy jeszcze pogarszają ale jestem laik tym temacie. Z mleczkiem muszę spróbować bo ja zawsze płyn modelarzy używam..
 
Czemu zrezygnowałas?
Boję się coś. W tamtym roku odwazylam sie jechac na weeknd w tatry, potem jakos nialam szpital z krwawieniem, ale potem znowu pojechałam do rymanowa (a z Wrocławia to daleko) i jeszcze gdzieś a w 10 tyg pojechaliśmy na męża wyścig rowerowy tylko nie pamietam gdzie dokładnie, a po wyscigu ruszylismy do Włoch i Austrii w Alpy. Ja oczywiście po gorach nie chodziłam. Myślę, ze sam wyjazd mi raczej nie zaszkodzi i moze pojadę jednak w ten piatek ale juz nie na 10 dni a na 4 ;)
 
Ja też ciągle walczę z trądzikiem, lepsze lub gorsze okresy były ale teraz mnie strasznie wysypało!
Do tego w nocy chyba z 5razy byłam w toalecie.
Wizyta 5t+6 będzie. Zobaczymy czy coś będzie widać. Dużo nas będzie na wizycie w tym czasie ;)
Ja też w nocy, co już prawie zasypialam to musiałam wstać do toalety i tak chyba do 1 w nocy 🤷‍♀️
 
Zazdroszczę wam, że macie "swoich" lekarzy, a ja muszę szukać kogoś nowego. Moja była pani doktor to tylko kasę umie liczyć i nawet przed wizytą nie przeczyta co jest w historii choroby więc muszę teraz szukać kogoś nowego, bo już mi za bardzo ciśnienie podnosi. Mam wrażenie, że u mnie więc mieście lekarze ginekolodzy większość to konowały (opowieści koleżanek) Szukałyście w Internecie czy ktoś wam polecił danego lekarza?
Po poronieniu wróciłam do starego lekarza, który jest starszy, ale jest tez położnikiem i jednym z najbardziej znanych ginekologów w mieście. W ogóle mnie nie pamiętał i zapytał tylko kiedy była ostatnia miesiączka, a ja: 3 miesiące temu, to trochę się przejął i nawet zaczął wertować kartę pacjenta 😆 Później wróciłam z wynikami badań, ktore robiłam na własną rękę, było tego kilka kartek. Zalecił wizytę w poradni genetycznej, gdzie wizyta kosztuje 400 zł 😔 strasznie się wściekałam i zaczęłam szukać w internecie rozwiązania. Postanowiłam umowic się do invimedu. Lekarz bardzo miły, dodatkowo w moim wieku (29-30 lat), pamięta sprawę i zgodził się nas prowadzić. Wizyta 20 złotych tańsza niż u poprzedniego ... bardzo polecam.
 
reklama
Do góry