reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ja miałam taka ładna cerę jak brałam tabletki anty, podejrzewałam że to może być od.nich ale jak odstawiłam w czerwcu tak wyglądam teraz jak pryszczata nastolatka 🤦‍♀️
 
reklama
Z całym szacunkiem do pryszczatych nastolatek 👍😁
Ja też ciągle walczę z trądzikiem, lepsze lub gorsze okresy były ale teraz mnie strasznie wysypało!
Do tego w nocy chyba z 5razy byłam w toalecie.
Wizyta 5t+6 będzie. Zobaczymy czy coś będzie widać. Dużo nas będzie na wizycie w tym czasie ;)
 
A podpowiesz jak wyglada prowadzenie ciazy ba ten pakiet z PZU? Tez go mam, ale nie wiedzialam jak się za niego zabrac.
Wiesz co, chodzi się jak na normalną wizytę 🙂 Ogólnie trzeba zadzwonić na infolinię PZU żeby umówić wizytę, ale wtedy terminy mogą być długie... Ja robię odwrotnie - umawiam się w poradni i potem dzwonię do PZU potwierdzić wizytę, poradnia się na to zgadza bez problemu, a w PZU zależy - kilka razy mi powiedzieli abym następnym razem dzwoniła najpierw do nich, czego i tak nie robię, bo nigdy nie wpisują mnie na ten termin co chcę 😉 , ale i tak muszą potwierdzić 🙂 Ja mam ten najtańszy pakiet, a wizyty są darmowe, usg i cytologia również i większość badań labo też. Jeśli czegoś nie ma w pakiecie to po prostu dopłacam wg cennika. Ja jestem bardzo zadowolona, dużo już skorzystałam w ramach tego pakietu.
 
Cześć dziewczyny. U mnie wczoraj fatalny dzień. Od rana do wieczora miałam straszne mdlosci 😔 prawie z łóżka nie wstawalam. Dziś na szczęście troche lepiej. Jutro wizyta i troche sie zaczynam stresowac bo ostatnio u gina byłam 7lat temu na kontroli po pierwszym porodzie 😲
 
A ja odpoczywam i czekam do wizyty 15.09 (7t2d) myślę że już coś zobaczę więcej ❤
A tak to dziewczyny mam takiego lenia że siedze cały dzień sama w mieszkaniu i znam już na pamięć program telewizyjny 🤣 u mnie sluz to dopiero niedawno sie zaczął pojawiać bo tak miałam sucho ale raczej wodnisty, nie jest go też jakoś przesadnie dużo 😌 a tak to, coraz mniej mnie bolą plecy, cycki najgorzej rano a w ciągu dnia nie , za to zauważam że wyskakują mi krostki na twarzy a już dobre 3 lata odkąd mam ładna cerę , dzięki terapii na trądzik. Miało się już nic nigdy nie odnowić hm 🤔
Brzuch nie boli, czasem zakuje w boku wieczorami. Jestem więc spokojna ale niecierpliwa do następnej wizyty 😊
Ja też siedzę w domku już od tygodnia i powiem szczerze, że myślałam że będę się nudzić, a okazuje się, że czas mi jakoś bardzo szybko leci, choć nic konkretnego nie robię, dużo odpoczywam. 😁
Kurcze, obudzilam sie dzisiaj z przytkanym nosem. Mam takie ataki kichania - ze 3 razy pod rzad np. Mam nadzieje ze to nie jakis wirus, bo sie zalamie jak tym razem cos nie wyjdzie przez chorobe... Chociaz gardlo mnie nie boli, tylko tak swedzi dziwnie. Moze to jakas alergia?? Pyli cos teraz??
 
Cześć dziewczyny. U mnie wczoraj fatalny dzień. Od rana do wieczora miałam straszne mdlosci 😔 prawie z łóżka nie wstawalam. Dziś na szczęście troche lepiej. Jutro wizyta i troche sie zaczynam stresowac bo ostatnio u gina byłam 7lat temu na kontroli po pierwszym porodzie 😲
Wspolczuje mdlosci... Oby sie nie nasilily...
Ja poki co nie mam tej dolegliwosci, czasem czuje z rana tylko jakby mi sie slabo robilo
 
Hej Dziewczyny, Jak tak Was czytam to się zastanawiam czy powinnam się zacząć martwić, bo u mnie brak jakichkolwiek objawów :) niby wiem, że to lepiej, że nie czuję, bo jednak te początkowe objawy to głównie niedogodności, ale dopóki nie czuję ruchów dziecka, dopóki nawet nie widziałam na USG czy wszystko ok to brak bóli/mdłości/zachcianek trochę mnie stresuje ;)

Mam tak samo, też nie czuje dokładnie nic. Oprócz tego, że test jest pozytywny to objawów zero. Więc, też się martwię.
 
reklama
Ja miałam taka ładna cerę jak brałam tabletki anty, podejrzewałam że to może być od.nich ale jak odstawiłam w czerwcu tak wyglądam teraz jak pryszczata nastolatka 🤦‍♀️
Mialam identycznie - przy tabletkach anty cera mi sie piekna zrobila, po odstawieniu taki tradzik jakiego nigdy nie mialam... Skonczylo sie na antybiotyku i masciach, bo nie moglam sobie z tym poradzic...
 
Do góry