reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Mi gin nic nie chciał zapisać ze względu na ciąże. Zalecił tylko syrop. Śliwki na czczo właśnie jem suszone, moczone w gorącej wodzie na noc. I wypijam też ten sok.
A może ciepła woda z cytryną na czczo? Ewentualnie potem w ciągu dnia też. Im więcej płynów tym lepiej. U mnie jeszcze kiwi pomaga.
 
Dziewczyny, bardzo mi przykro :( trzymajcie się :*

Kochane, w tamtej ciąży miałam takie zaparcia i to, co mi pomagało:
-przede wszystkim probiotyk - efekty widziałam po tygodniu
-rano na śniadanie owsianka z siemieniem lnianym
-dużo wody
 
reklama
To ja właśnie zaparć nie mam a za to ciagle w druga stronę wszystko ze mnie przelatuje... 😅

u mnie się chyba zaczynaja ciążowe dolegliwości myśle ze to przez tak duza dawkę progesteronu. Mdli mnie od wczoraj wieczora,wczoraj nawet wymiotowałam, dzisiaj rano tez już byłam blisko. Ciesze się z tych objawów..ginskolog zdziwiła się gdy powiedziałam jej ze nic mi nie dolega
 
Do góry