reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Niestety to nie buraki🥺 dostalam 2 krwawienia i jestem w szpitalu (dzięki temu ze moj lekarz to ordynator). Wszystko z dzieckiem dobrze (serduszko pieknie bilo) ale coś z macica, więc będę na obserwacji i brać leki. Dzisiaj wyszło, że dzidziuś ma ponad 2 cm i to juz 9 tydz. Trzymajcie kciuki!!!
Jak Cię to pocieszy to ja i teraz bylam w szpitalu bo bardzo mocno plamilam, i na razie jest ok ;) a z córką rok tenu mialam krwiaka wylanego i mała to 7 miesięczny psotnik ;)
 
reklama
Ja to jestem w szoku, że na fejsie kobiety, które rodzą w maju 2021 pytają się już o wyprawkę dla dziecka, śpiworek do wózka!! Ja na razie myślę, żeby wszystko było dobrze. Mamy czas!😉
Ale to Tjesteś w jakieś ogólnej grupie chyba sponsorowanej nie mającej nic wspólnego z dziewczynami z tąd.
 
Ostatnia edycja:
Ja tak trochę nie w temacie, a mnie zaciekawilas. Ale nie zrozumialam Twojego postu. To jest jeszcze jakas inna grupa? 🙈 a o wyprawce też w sumie trochę myślę, ale na razie nadal się boję co będzie🙈🙈🙈
Chodziło mi że jak sie na face wpisze majowe mamy to różne grupy się wyświetlają. Nasz ma max 39 osób A są takie co mają po 600 z całej Polski. Bo nie widziałam w sumie żeby u nas któraś o wyprawki pytala 😊
 
Narazie z tego co widzę to mamy się zbierają bo to jeszcze bardzo wcześnie. Narazie kazda z nas cieszy się pierwszymi spotkaniami z naszymi maluszkami
 
reklama
za.mną chodzi pościel z biedronki za 35 zl
chciała bym już coś kupic
Generalnie pościel fajna sprawa :) ale z pościelą nie ma co przesadzać, bo na pewno nie jest to towar pierwszej potrzeby i zawsze zdąży się kupić. Mój synek ma 9,5 miesiąca i jeszcze nigdy nie spał pod pościelą. U malutkich dzieci pościel, poduszki, ochraniacze do łóżeczka przyczyniają się do większego prawdopodobieństwa śmierci łóżeczkowej. Najbardziej polecane jest, żeby dziecko spało po prostu w śpiworku zakładanym na ciało.= i nic więcej żeby mu nie wkładać do łóżeczka. Ale wiadomo każdy rodzic robi tak jak uważa za słuszne. Mój synek np. nie tolerował śpiworków i od początku spać w beciku a potem pod kocykiem. I pod kocykiem śpi do tej pory, możliwe że teraz na zimę wyjmę mu dopiero kołderką, ale to już będzie miał co najmniej 10 miesięcy, jest dość samodzielny i nie boję się aż tak, że sobie to zarzuci na głowę i nie będzie mógł oddychać. Młodszego dziecka po prostu bałabym się położyć pod kołdrą.
 
Do góry