reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Może być tu, może być Facebook ale raczej mniejsza grupka. Zapisałam się na chwile na rodzę w maju na fb i się wypisałam jak zobaczyłam ze jest tam ponad 500 osób ;p
 
Można stworzyć tutaj prywatny wątek .
Ja wiem że można tu stworzyć bardziej mi chodziło o wygodę w przeglądaniu, otwieraniu zdjęć. Jak ktos nie wchodził pol dnia później musi jednak te 20 stron klepać.
To luźna propozycja, po prostu na face bardziej się zaciesnily znajomości jak było widać czarno na bialym i byłyśmy po imieniu A nie co chwilę każda się pyta który kto ma tydzień i kiedy wizyta bo jednak tam jest przejrzyście.zanim przeczytam i coś napisze to już jest 5 nowych postów w tym samym temacie 😉 Najwyżej będziemy się tu męczyć przez te 6-7 miesięcy 😜
 
Może być tu, może być Facebook ale raczej mniejsza grupka. Zapisałam się na chwile na rodzę w maju na fb i się wypisałam jak zobaczyłam ze jest tam ponad 500 osób ;p
O luzie 🤣Mi nie chodziło o taka grupę dla 500 osób z całej Polski tylko zebrać nasze dziewczyny i zrobić prywatną grupę. Taka na indywidualne zaproszenie której się nie da wyszukać na face dla obcych.
 
Może być tu, może być Facebook ale raczej mniejsza grupka. Zapisałam się na chwile na rodzę w maju na fb i się wypisałam jak zobaczyłam ze jest tam ponad 500 osób ;p
Ja też nie ogarniam tego na fejsie, za dużo tam ciężarnych. Nie da się w ogóle zapamiętać nikogo A tu jednak już jakiś czas mamy kontakt i tak się człowiek przywiazal😊 ja za dużo nie pisze ale jestem na bieżąco, mąż się stale że mnie śmieje "ach to Twoje forum" 🤣
 
reklama
Do góry