reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Ja planuje 14. W każdym razie 14.09 zadzwonię do lekarza i się spróbuje umówić albo mnie wtedy przyjmie albo nie :) Ale chyba mamy 'podobnego lekarza" bo mój też przyjmuje tylko z poniedziałki i czwartki. 10.09 się wydaje trochę wcześnie. Ja i tak będę wtedy na wakacjach więc najwcześniej mogę 14.09 iść ale Ty jak chcesz :) wiem, że to czekanie jest najgorsze :D
No mój od 16.00 przyjmuje, pisałam do niego i jak zawsze nie muszę na godzinę tylko pojadę i czekam. Zobaczę jak zleci mi do czwartku może jak nie będzie źle to i do 14.09 wytrzymam 😁 chyba że jacyś goście bliscy.sie zapowiedza na week to bym chciała wiedzieć żeby nie musieć ściemniać 😁
 
No mój od 16.00 przyjmuje, pisałam do niego i jak zawsze nie muszę na godzinę tylko pojadę i czekam. Zobaczę jak zleci mi do czwartku może jak nie będzie źle to i do 14.09 wytrzymam 😁 chyba że jacyś goście bliscy.sie zapowiedza na week to bym chciała wiedzieć żeby nie musieć ściemniać 😁
U mnie jest to samo, zawsze się po prostu jeździło i czekało w kolejce (przyjmował w godzinach 13-20), ale wiem że teraz w związku z koronawirusem woli, żeby do niego dzwonić i umawiać się na godziny, żeby nie było niepotrzebnego tłoku w poczekalni. Ale pewnie jakbym pojechała i zaczekała to przyjmie.

A z czym ściemniać??? O Alkohol chodzi ? :) Ja nigdy nie odmawiałam picia i też w pierwszej ciąży to był dla mnie problem, jak ukryć przed ludźmi powód "niepicia" :D ale teraz jestem już "kryta" i będzie łatwiej, bo i tak karmię młodego, więc nie pije :)
 
Wiem, że liczy się od ostatniej miesiączki, e nic się nie zgadza, bo ostatnia miesiączkę miałam 14 lipca i teraz powinnam być 7tc+3dni a jestem w 5 tygodniu. Działaliśmy 1 sierpnia więc licząc od tego terminu to rzeczywiście 5 tydzień.
A kiedy miałaś pierwszy dzień miesiaczki? Od tego się liczy ;)
 
U mnie jest to samo, zawsze się po prostu jeździło i czekało w kolejce (przyjmował w godzinach 13-20), ale wiem że teraz w związku z koronawirusem woli, żeby do niego dzwonić i umawiać się na godziny, żeby nie było niepotrzebnego tłoku w poczekalni. Ale pewnie jakbym pojechała i zaczekała to przyjmie.

A z czym ściemniać??? O Alkohol chodzi ? :) Ja nigdy nie odmawiałam picia i też w pierwszej ciąży to był dla mnie problem, jak ukryć przed ludźmi powód "niepicia" :D ale teraz jestem już "kryta" i będzie łatwiej, bo i tak karmię młodego, więc nie pije :)
Jak ja nie pije gdzieś to wiadomo.ze kierowca ale w domu to zawsze. Jeszcze do tego wszyscy wiedzą.ze.sie staramy to już w ogóle.wssystko by było.jasne🙉
 
reklama
Wiem, że liczy się od ostatniej miesiączki, e nic się nie zgadza, bo ostatnia miesiączkę miałam 14 lipca i teraz powinnam być 7tc+3dni a jestem w 5 tygodniu. Działaliśmy 1 sierpnia więc licząc od tego terminu to rzeczywiście 5 tydzień.
Ja bym się trzymała terminu i rozwoju z usg. Może plemniki żyły w jajowodach dłużej i do zapłodnienia doszło później. I zarodek mógł się np 10 dnia implantowac. Wszystko bd dobrze, choć ja jestem mega panikara🙈🙈🙈
 
Do góry