reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Dzień dobry, dzień dobry! A może nie? (🤢)
Ja mam umowę na zastępstwo, na czas nieokreślony, ale nie dłużej niż powrót pracownika. Wiec w sumie nie wiem ile jeszcze „popracuję”. W temacie słabo się orientuję, ale słyszałam, ze w książce „Mamy dla Mamy” są rozdziały o prawie pracy i z czego możemy skorzystać jako ciężarne. Zamierzam kupić książkę, ale chyba dopiero po 12 tygodniu. Dzisiaj skończony 8 tydzień, mam wizytę o 14:45, ale bez usg, sama kontrola wyników... chociaż może namowię lekarza? :D wiecie może co ile można wykonywać usg? Ja najchętniej zaglądałabym co tydzień lub dwa... Miłego dnia wszystkim kobietkom!
mogę Wam porobić zdjęcia tego działu z tej książki i tu wstawić :)
 
reklama
Ja to w ogóle mam "głupi łeb". Przejmuje się wszystkim. Teraz to najważniejsze dla mnie żeby wszystko było ok z dzidziusiem a w razie czego poradzimy sobie bez mojej pracy. Pracujemy z mężem w jednej firmie w różnych działach niezwiązanych ze sobą. Ja jako powiedzmy zwykły pracownik a mój mąż jest szefem w swoim ndziale. Często ma spotkania z szefem szefów. I ja teraz panikara myślę że gdyby dosLo do przedłużenia umowy to szef szefów będzie krzywo patrzył na mojego meza. Wiecie o co chodzi, że naciągam i w ogóle. Nawet myślałam się nie przyznawać i żeby po prostu umowa się skończyła i już.
 
Jestem po wizycie ♥
Jest dobrze - serduszko ładnie sobie bije, zarodek jest ☺
Wg @ 8+2, a wg USG powiedział, że 8+6.
USG już przez brzuszek 😊
Mam dalej brać duphaston i luteinę.
Kolejna wizyta za 3 tygodnie - 19.10 ☺️

Brak objawów ciążowych to nie powód do zmartwień, a do radości, bo przecież jeszcze się człowiek namęczy☺ Oby ten stan trwał jak najdłużej♥ Jeżeli kiedykolwiek będę znowu panikować to proszę mnie tak wirtualnie klepnąć, żebym się ogarnęła 😀

A tutaj focia mojego bąbla 😍

Zobacz załącznik 1181516
Boże śliczne usg. Bardzo się ciesze. Mam nadzieje, ze tez będę taka rozanielona po pierwszej wizycie. Wczoraj powiedzieliśmy jednej części rodziny bo nie wytrzymaliśmy. 🥰
 
Jestem po wizycie ♥
Jest dobrze - serduszko ładnie sobie bije, zarodek jest ☺
Wg @ 8+2, a wg USG powiedział, że 8+6.
USG już przez brzuszek 😊
Mam dalej brać duphaston i luteinę.
Kolejna wizyta za 3 tygodnie - 19.10 ☺️

Brak objawów ciążowych to nie powód do zmartwień, a do radości, bo przecież jeszcze się człowiek namęczy☺ Oby ten stan trwał jak najdłużej♥ Jeżeli kiedykolwiek będę znowu panikować to proszę mnie tak wirtualnie klepnąć, żebym się ogarnęła 😀

A tutaj focia mojego bąbla 😍

Zobacz załącznik 1181516
Cudownie 🥰
 
Jestem po wizycie [emoji813]
Jest dobrze - serduszko ładnie sobie bije, zarodek jest [emoji5]
Wg @ 8+2, a wg USG powiedział, że 8+6.
USG już przez brzuszek [emoji4]
Mam dalej brać duphaston i luteinę.
Kolejna wizyta za 3 tygodnie - 19.10 [emoji5]️

Brak objawów ciążowych to nie powód do zmartwień, a do radości, bo przecież jeszcze się człowiek namęczy[emoji5] Oby ten stan trwał jak najdłużej[emoji813] Jeżeli kiedykolwiek będę znowu panikować to proszę mnie tak wirtualnie klepnąć, żebym się ogarnęła [emoji3]

A tutaj focia mojego bąbla [emoji7]

Zobacz załącznik 1181516
Super , takie wiadomości lubię [emoji813]️[emoji813]️
Na kiedy termin ?
 
Boże śliczne usg. Bardzo się ciesze. Mam nadzieje, ze tez będę taka rozanielona po pierwszej wizycie. Wczoraj powiedzieliśmy jednej części rodziny bo nie wytrzymaliśmy. 🥰
Na pewno będziesz ♥️

Super , takie wiadomości lubię
emoji813.png
emoji813.png

Na kiedy termin ?
9 maj 😊
 
Jestem po wizycie ♥
Jest dobrze - serduszko ładnie sobie bije, zarodek jest ☺
Wg @ 8+2, a wg USG powiedział, że 8+6.
USG już przez brzuszek 😊
Mam dalej brać duphaston i luteinę.
Kolejna wizyta za 3 tygodnie - 19.10 ☺

Brak objawów ciążowych to nie powód do zmartwień, a do radości, bo przecież jeszcze się człowiek namęczy☺ Oby ten stan trwał jak najdłużej♥ Jeżeli kiedykolwiek będę znowu panikować to proszę mnie tak wirtualnie klepnąć, żebym się ogarnęła 😀

A tutaj focia mojego bąbla 😍

Zobacz załącznik 1181516
Super ! Uwielbiam takie wiadomości 😊
 
reklama
Do góry