reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

To narazie nie informuj pracodawcy tylko czekaj na przedłużenie umowy bo nie będzie Ci się należało prawdopodobnie przedłużenie do dnia porodu bo musisz mieć w momencie końca umowy skończony 3 Msc ciąży. No chyba że będziesz miała? Ja mam do końca lutego za to ale to już będzie ponad 3 Msc ciąży więc mi się należy przedłużenie di dnia porodu
Na przedłużenie jako takie nie mam co liczyć.
 
reklama
To narazie nie informuj pracodawcy tylko czekaj na przedłużenie umowy bo nie będzie Ci się należało prawdopodobnie przedłużenie do dnia porodu bo musisz mieć w momencie końca umowy skończony 3 Msc ciąży. No chyba że będziesz miała? Ja mam do końca lutego za to ale to już będzie ponad 3 Msc ciąży więc mi się należy przedłużenie di dnia porodu
Teoretycznie koniec 3 miesiąca wg OM wychodzi 8 listopada. Tylko czy to wg miesiączki czy USG?
 
Nie zazdroszczę sytuacji z pracą, sama kompletnie się nie znam co i jak bo w firmie pracuje od 2008 i to będzie moja druga ciąża
 
reklama
Jestem po wizycie ♥
Jest dobrze - serduszko ładnie sobie bije, zarodek jest ☺
Wg @ 8+2, a wg USG powiedział, że 8+6.
USG już przez brzuszek 😊
Mam dalej brać duphaston i luteinę.
Kolejna wizyta za 3 tygodnie - 19.10 ☺️

Brak objawów ciążowych to nie powód do zmartwień, a do radości, bo przecież jeszcze się człowiek namęczy☺ Oby ten stan trwał jak najdłużej♥ Jeżeli kiedykolwiek będę znowu panikować to proszę mnie tak wirtualnie klepnąć, żebym się ogarnęła 😀

A tutaj focia mojego bąbla 😍

IMG_20200928_100307.jpg
 
Do góry